Резултати от Търсенето

  1. V

    Комета Орион Булпап

    Нямаш късмет, сега почнах поръчката но са Out of stock
  2. V

    Комета Орион Булпап

    Правя ли поръчка тези дни ще ги включа и тях, Аз мисля да си поръчам и един пълнител за Кометата, въпреки са прекалили с цената. Чашки ще взема едни такива ЖСБ за разнообразие. предполагам до 2-3 дни ще стигна.
  3. V

    Комета Орион Булпап

    Аз ще поръчвам тези дни от този сайт точно тази Комета Орион булпап с редуктор и манометри
  4. V

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Случайно да имаш такава за продаване? Хареса ми с този размер ще стои идеално на булпап. От този търговец от линка ли си пазарувал, защото я има в още няколко продавача на различна цена, но предпочитам проверен пред по-евтин.
  5. V

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Пушката ще е някакво леко булпапче в 5,5, ще се ползва за стрелба за развлечение по мишени и каквото се намери за трошене. По принцип не ми трябва оптика с толкова голямо увеличение но не пречи да го има. Лошото е че в повечето сайтове не пишат размерите на оптиките а ако е много дълга ще стои...
  6. V

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте, потърсих няколко страници назад за отзиви за оптика Комета, но не намерих нищо. Загледал съм тази. Ако някой има наблюдения за тези оптики моля да сподели дали си заслужава. Харесъл съм пушка от този сайт та да поръчам и оптика. Ако Кометата не си заслужава съм харесъл това Дискавари.
  7. V

    SUMATRA by Eun Jin

    Да се похваля От 2 дни съм собственик на Суматра 5,5. Купена е от колега от форума. Отдавна ползвам въздушно оръжие но имам само пужинки. Та малко неподготвен се сдобих със тази пушка. Днес имах възможност да я пробвам, набързо изтрлях 5 барабана за проба. На 30 м. подпрян на количка в капачка...
Нагоре