Резултати от Търсенето

  1. MTR-77

    DIANA

    Е дайте ми я на мен тогава тази пушка,па наблюдавайте отстрани само. Щом със един келяв кросман,който е със най-умрелият спусък,групата на 25 м .ми е в 10 ст.то тогава се досетете в колко ще влезе тя със тази немска пушка.И този спусък.Най-вероятно ще се откажете от състезанията...
  2. MTR-77

    DIANA

    Колега.Не искам да обиждам никой но искам да кажа следното:никой който има до0ра форма на възпитание не пише подобни работи.Наричаш с доста неприятни думи човек който си е направил трудът да направи едно добро ревю на една добра пушка.Никъде не съм видял в друг форум някой да дава подобни...
  3. MTR-77

    DIANA

    Когато го направиш ти лично колега,и то точно с тази пушка тогава го пиши това.Думите ти не почиват на никакъв практически опит с тази пушка.А клипът го махнах.Извинявам се .Но пушката е добра.Тези твои писания сега са за раздел Дъра-бъра.Хайде отивай за риба...Обиждаш колеги по-доста лицемерен...
  4. MTR-77

    DIANA

    Дойде най-сетне и тоя ден,в който стрелецът вече не е нужно да се ограничава по отношение на оптическият прицел,когато иска да постреля със своята пушка с ГП.На това може да се сложи доста-по голям набор от оптически прицели със голямо увеличение.Без да се разстроят или строшат.Гениална работа...
  5. MTR-77

    Кой каква музика харесва?

    Дигитален анти-фа хардкор от Германия... ATARI TEENAGE RIOT-"Kids Are United"1995(RANCID cover)
  6. MTR-77

    Crosman Nitro Venom

    ....Ами той Анди снощи каза,че преди да я продаде правела над 200м/с.ама "нейсе"както казват старите хора....Това били реалностите.Е май не са точно това....;):D:p:cheers:
  7. MTR-77

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    А,относно пушчицата -много ми допада,дали с поръчка чрез оръжен магазин няма да стане?Не мисля,че ще струва много............ Пушката е "гениална" просто.Това да стреляш с толкова видове патрони само с помоща на 7-8 адаптера и да спестиш мъкненето на толкова много оръжие е най-малкото гениална...
  8. MTR-77

    Crosman Nitro Venom

    Ами щом големият модел прави 275 м/с.,значи а тази 175 звучи "реално".От чисто математическа гледна точка.Така явно са замисляли "пружините"проектантите на Кросман.Големият около 275,малкият 175.И послъгват по-малко та ейгоо на 300 м/с.:D:D:lol:
  9. MTR-77

    Crosman Nitro Venom

    Колегата от Хасково явно е от групата на "Сюрреалистите" в Париж от която е бил и самият Салвадор ДАЛИ,щом като гарантираше 300 м/с.Най-вероятно и той ще става "интернет-търговец";):D
  10. MTR-77

    Crosman Nitro Venom

    А беше 300 м/с.Щом на 20 м.групата влиза в лев,значи си добър стрелец.Това все пак е пушка взета от кутията,без да е махнат тоя калпав спусък.GRT 3 TRIGGER е спусъкът за тези пушки.Но струва 48 евро.Само скоростта е много ниска.И аз очаквах поне 240м/с.
  11. MTR-77

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    Хората в Западна Европа по принцип не консумират сладководна риба.В Испания риболовците взимат единствено по някоя друга бяла риба заради високите вкусови качества на тази риба.И още нещо-по бреговете на р.Ебро има специални контейнери в които след като хванеш сом го слагаш в тези...
  12. MTR-77

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    Той тъй се бъзика само.Смятам,че човек който е извадил 1000-2000 лв.от собственият си джоб за зарибяване,може да си вземе 1-2 риби.Той специално може и да пълни "трюмчето",но след малко го изпразва.Но не в тигана.А в Испания се ходи по простата причина,че там е "меката"на сомаджийте.Там ходят...
  13. MTR-77

    ПРЕЦИЗНА СТРЕЛБА - начини за нейното овладяване

    И 25 и 50 м.има.Не е въздушен пистолет.Много приличат на въздушни но не са.
  14. MTR-77

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    Не са маломерни,а са направо личинки.Напротив точно в Дунав сомовете стават големи.Написал съм го това в състояние на пълно спокойствие.Това са маломерни сомчета,за които ИАРА правят солени глоби.Ще звъня усилено в местната дирекция на ИАРА,а и не само там.Ще им изпратя тези снимки за да...
  15. MTR-77

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    Тоя абсолютно нищо не разбира от рибарска етика.Как може да го вземеш това.Това даже не е и малък сом.Това е направо личинка.Тези риби стават по 250-300 кила и живеят до 80 години бе ей .Че чак се и снимал с него.Според законите на ИАРА това е престъпление,и глобите са солени.Не са само...
  16. MTR-77

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    На "силикон" или някакъв друг метод ?
  17. MTR-77

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Наскоро купих оптика BUSHNELL 3-9×40 от колегата Х. Христов от Добрич за 50 кккинта,и тя взе,че издържа на доста силният откат на единият от кросманите ми с газова "пружина".Не е на два отделни монтажа,а е вградена направо в моноблок.Но Кросман .177 кал.е едно,а Хасан .25 кал.е нещо съвсем...
  18. MTR-77

    ИГРИ

    Здравейте.Искам да представя играта CRITICAL OPS на финландското студио CRITICAL TEAM.Много е добра.Геймплея се чувства почти като в реално време,когато стреляш по някой той умира доста по-бързо.А попадението в главата е най-ефикасно.Много прилича на стария Кънтър Страйк,но само...
  19. MTR-77

    Кой каква музика харесва?

    King Diamond-"Sarah's Night" ("Voodoo")1998 Therion-"The Wings Of The Hydra"(Lepaca Kliffoth)1995
  20. MTR-77

    Кой каква музика харесва?

    Juno Reactor-"Pistolero"("Shango"/2000)
Нагоре