Резултати от Търсенето

  1. mildot

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Прав си, първо ще пробвам да изпитам концепцията с шайби сътворени от пластмасово шише!
  2. mildot

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Мисля че ще направя леека корекция на менгеме като начало . Друго което съм се чудил е нещо което колега преди време беше писал в същата тема а именно: Изработване на спусковата скоба от месинг. Дали се сещате от къде може да се вземе толкова дебело парче месинг и да се изреже от него , или пък...
  3. mildot

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    От къде мога да си намеря такива дистанционни шайби от Вайраух?
  4. mildot

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Някои поръчвал ли е части от http://www.shop-cz.com ? Нещо не можах да се ориентирам има ли вариант за доставка по-евтина от 34 евро?
  5. mildot

    Анатомия на пневматичния изстрел.

    Намерих интересна книжка на руски "пневматичното оръжие от спусъка до мишената" http://dfiles.eu/files/rucvbrkmp някъде трябва да я има на инглиш , сега нямам време да търся. Намерих само старата версия на английски-...
  6. mildot

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Може би продаването на една пушка с две различни пружини , силна и слаба , е грешка . Колкото повече мисля толкова повече стигам до извода че силата на пружината , масата и диаметъра на буталото , размера на трансферпорта , масата на съчмата са променливи в едно голямо уравнение , и като...
  7. mildot

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Аз много рядко пиша по форуми и още по - малко споря. cilindura , съгласих се с тебе че пушката ми има хлабина и ти благодарих за информацията , щото сам нямаше да открия конструктивната недомислица и също така те питах как да я поправя , щото явно имаш опит.Може би трябваше да пиша директно в...
  8. mildot

    Бургаска група

    Здравейте , аз съм нов във форума , живея близо до бургас и имам нужда от майстор за да ремонтирам и тунинговам Gamo Hunter 1250. За въпросната пушка писах доста в раздела за гамо-та , днес открих че има доста сериозни щети по буталото и имам нужда от ново, също искам да и сложа Газова Пружина...
  9. mildot

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Открих поредица от проблеми с пушката ! Днес я разглобих изцяло и открих следното : 1.Уплътнението между цевта и компресора (на слявията е о-пръстен , тука нз защо е цилиндрична гумичка) беше скъсано (надух цевта и чух как съска , после го видях:eek:). 2.Маншета беше здрав , но металното бутало...
  10. mildot

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Можеш ли да ме насочиш откъде да започна? Да гледам групата как се мени на различни дистанций - няма много смисъл щото след 20 м вече съм извън мишената. Нямам високоскоростна камера да гледам на забавен каданс как мърда цевта .. нямам идей.
  11. mildot

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    С това "две от трите " направо ми уби мерака, значи за сега ще карам с металния мерник.Имам едно таско 3-7x20 което усещам че бързо ще сдаде багажа ако сложа голяма пружина , тъй че ще карам без него. Сега искам първо да купя една телена голяма пружина за да върна "силата" и да пробвам различни...
  12. mildot

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Здравейте на всички , причината да пиша тук е, че си купих GAMO HUNTER 1250 5,5 . За тая пушка изчетох сума ти суперлативи и останах много разочарован. Може би трябва да спомена че последните 12 год стрелям със славия 631 и сигурно очакванията ми са завишени. Очаквах за тия пари мощна пушка с...
Нагоре