Резултати от Търсенето

  1. U

    Вицове и смешки

  2. U

    СПОРТ!

  3. U

    СПОРТ!

    То беше въпрос на време да стане официално. И Перез удари едно рамо накрая,че да стане още днес и пак в последната обиколка.
  4. U

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Да той беше завит докрай. Развих го малко но нищо. Ще пробвам докрая да го развия. Иначе още като пристигна спусъка и не помръдваше нищо. Ако го бях разглабял да кажем да съм хо разместил,но не съм.
  5. U

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Да въртях ги,но пак ще пробвам. Просто натискаш спусъка и само той се мърда напред и назад,нищо друго. Планката,която трябва да надигне шепталото при натискане на спусъка не помръдва.Все едно всичко е застопорено.
  6. U

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Някой може ли да ми каже какво не е наред със спусъка,ако може да се разбере от снимките. Проблема е че шепталото(ако така се казваше,където закача спусъка при зареждане) не помръдва изобщо,нито нагоре нито надолу след натискане на спусъка.Съответно и пушката не може да зареди. Спусъка е чисто...
  7. U

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Здравейте, Дали случайно на някой му се намира останал куатро спусък за ат 44. Имам нужда от прожинката(или прожинките,защото при мен беше само една ,а на схема съм виждал да са две),която връща спусъка. Предполагам,че ще купувам нов спусък,но все пак реших да попитам,ако на някой му е...
  8. U

    Въздушен револвер Umarex Walther T4E HDR 50

    Или си много як. Наистина при мен с нагряване с горелката и пак беше зор.
  9. U

    Въздушен револвер Umarex Walther T4E HDR 50

    И аз го направих тунинга,като и цевта съм сменил с по-дълга,тя може да се развива и пак да се носи по-лесно(както в оригинално състояние). Наистина силата се увеличи,но за съжаление с моя хронограф не мога да го измеря да видя колко е в действителност. Ако някой сменя така наречения " valve pin...
  10. U

    СПОРТ!

    Страхотно каране на Макс,дори и след завъртането,потеглянето от десетото място и пак първи и то със солиден аванс.Много добра стратегия и на редбул за гуми, питстоп и то бърз без грешки,просто всичко на ниво. Дори е Чеко не завърши зле,имайки предвид от къде тръгна. Мерцедес започнаха да се...
  11. U

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    https://forum.airguns.bg/index.php?threads/hatsan-pcp-at-44-%D0%92%D0%A265-%D0%B8-%D1%82-%D0%BD.39/page-246 Страница 246 в тази тема има информация за о-пръстените на хатсана.
  12. U

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Първият път се развива много трудно,един от вариантите е на струг(от човек,който знае как да го хване)да не надере цилиндъра и с някоя шпилка,увита с тиксо. Някой май беше писал,че го увивал с ремък(да не превърта) и на менгемето пак ставало.
  13. U

    Вицове и смешки

  14. U

    Вицове и смешки

  15. U

    Вицове и смешки

  16. U

    Вицове и смешки

  17. U

    Вицове и смешки

  18. U

    Вицове и смешки

  19. U

    Вицове и смешки

  20. U

    Вицове и смешки

Нагоре