Резултати от Търсенето

  1. R

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    здравейте,след изчитането на цялата тема не можах да намеря отговор на въпроса- на колко градуса се прави идеалната дулната фаска-11,15,60,79 градуса,понеже имам струг и средни познания по стругарство мисля да се пробвам да я направя сам,срещнах доста противоречиви мнения за използването на...
  2. R

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    за тези чашки ли става въпрос JSB Diabolo Exact Jumbo 5.5 мм-1.3гр.
  3. R

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    здравейте,от скоро се сдобих с пушка 5.5 28J с газова пружина,и си купих три вида чашки за проба ГАМО прохънтър,УМАРЕКС кобра и някви сръбски.От трите вида най калпави излязоха ГАМОТО на 20м всяка чашка си лети където си поиска,най читавите излязоха УМАРЕКСА като и самата изработка си личи че е...
  4. R

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    благодаря колега, но не е ли по удобна страничната корекция на паралакса от предната! Не е лоша тази Big buster серия но не можах да я намеря никъде в български онлайн магазин,а честно казано не ми се занимава с поръчка от чужбина защото ако нещо и има трябва да я връщам и само едни...
  5. R

    Полиамиди,тефлон , полиуретан. Кое за какво и къде? Маншети, клапани, О-пръстени

    Re: Полиамиди,тефлон , полиуретан. Кое за какво и къде? Ма здравейте,търся маншет за MAGTECH N2 800 adventcher но няма никъде за тази пушка,маншетът е с размери 27x16x6 които съм свалил както е монтиран на буталото,ако някой има идея от каква пушка може да стане ще съм му много...
  6. R

    Въздушни пушки Magtech Air Rifles - Brazilia

    здравейте,от скоро и аз станах собственик на magtech n2 800 adventure и днес след първото ми разглобяване на пушката установих че маншетът е започнал видимо да се износва,та въпросът ми е от къде мога да си го поръчам,ако може някой да ми препоръча сайт,магазин,тел.,размерите му са 27x17x6.Може...
Нагоре