Резултати от Търсенето

  1. Б.Богданов

    Стрелбище за ВО в София

    Благодаря!
  2. Б.Богданов

    Ефективност на проектили спрямо калибър и вид

    На мен също .25 ми е любим калибър. Както спомена Ники, изборът на проектили е голям. Успех в избора на ВО!
  3. Б.Богданов

    Снимки на вашите пушки

    Според мен крикетът (от кутията, по него няма никакви интервенции) се представя една идея по-добре от булдога при стрелба с JSB Diabolo и на 50 и на 100 метра. Булдога съм го ползвал със същите чашки и ми се струва с малко по-отворена група. Но Ники @Gadnqra мисля, че има право...
  4. Б.Богданов

    Снимки на вашите пушки

    Още не мога да отговаря. Булдогът се тунингова в момента. Когато го получа обратно и стрелям с него ще мога да отговоря. Крикетът е по-точен, булдогът по-мощен.
  5. Б.Богданов

    Снимки на вашите пушки

    Bulldog.357 cal. Cricket.35 cal.
  6. Б.Богданов

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Чл. 4. (1) Оръжия по смисъла на този закон са огнестрелни и неогнестрелни оръжия. (2) (Изм. - ДВ, бр. 37 от 2019 г.) Огнестрелно оръжие е преносимо цевно оръжие, което произвежда, проектирано е да произведе или може да бъде преработено, така че да произведе, изстрел с куршум или снаряд чрез...
  7. Б.Богданов

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Пушката ми е купена от този магазин. Продават и черен барут. https://blackpowder-bg.com/?277,en_cattleman-1873
  8. Б.Богданов

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Имаш право да притежаваш черен барут за културни цели без да си ловец. Никакви документи или разрешителни ни ти трябват, само копие на лична карта и изпращат боеприпасите по Еконт.
  9. Б.Богданов

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Благодаря! …. Country Hunter perc. .50 Първата снимка е на кутията, а втората на упътването. Пушката върви в комплект с 0.5 кг. Барут и капсули. Разрешеното от закона количество барут за притежание е 1 кг.
  10. Б.Богданов

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Съгласен съм, че е цяла наука. Затова събирам мнения. В документация дават за този калибър 3200 J.
  11. Б.Богданов

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Колеги, наскоро ми подариха мускет .50 cal. + 500 гр. черен барут и капсули. Някой да знае, колко грама барут се използват за зареждане на пушката? Слъговете за ВО .50 станат ли за мускет? Цевта е гладка.
  12. Б.Богданов

    Стрелбище за ВО в София

    Аз разговарях с тях. Организирано или не - с ВО недопускат стрелба.
  13. Б.Богданов

    Benjamin Bulldog 357

    В лошия ….
  14. Б.Богданов

    Benjamin Bulldog 357

    Виждал съм в щатските форуми тунинг с по-дълга бутилка на 300 бара. Собственикът се оплака от влошен баланс на пушката и значително нараснала тежест. При добавяне на Точността става ужасяваща. Това са мнения от чуждестранните форуми.
  15. Б.Богданов

    Стрелбище за ВО в София

    А за неорганизирани, какви са условията?
  16. Б.Богданов

    Стрелбище за ВО в София

    В Диана разрешават ли да си носиш бутилка за зареждане?
  17. Б.Богданов

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте, Някой има ли опит с подобни филтри и струва ли си да се ползват на компресор TUXING 4500Psi Air Compressor filter,Pcp Water Oil Separator Molecular Sieve Diving Separator https://www.amazon.com/TUXING-Compressor-4500Psi-Molecular-Separator/dp/B07Q221JFX/ref=psdc_3753811_t2_B07DL2QD77
  18. Б.Богданов

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    Да се надяваме, че песимизмът ти няма напълно да се оправдае.
  19. Б.Богданов

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    Всъщност, @peko , познаваш този оптика, от теб съм я взел преди 6-7 години и беше монтирана на Крикета .35 Заредил съм 3 вида слъгове и след ъпгрейда ще видим, какво ще излезе. Предполагам, че разликите с Крикет .35 ще бъдат в полза на Крикета, но ще се разбере.
Нагоре