Резултати от Търсенето

  1. jost70

    ФТ тренировка-"Подготовката за Австрия"

    Страхотно прекаран ден с приятели. Благодарност към организатора, че ни събра и привлече нови и стари стрелци. Радвам се, че Слави успя да се появи и стреля. Калата, ми бе критерий и мерило днес, съжалявам ако съм му понижил резултата.
  2. jost70

    ФТ тренировка-"Подготовката за Австрия"

    Ше дода и аз, все познати личица.
  3. jost70

    Съобщения.

    Бог да го прости. Светъл път на душата му, Човек и Приятел.
  4. jost70

    ФТ тренировка Нови Искър 2х50 31.08-01.09.2019

    Благодаря на организатора! За мен беше много полезна тренировка, на такъв вятър да направя 39 точки бе чудо. Наистина всички задължителни ги стрелях по два пъти, коляно и прав, изводите си ги направих- трагедия! Срещнах се с хубави хора, прекарах си чудесно, трасето е чудно!
  5. jost70

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Много благодаря! Радвам се, че ви познавам.
  6. jost70

    EFTC 2018 Италия

    Лек път и много съборени мишени!
  7. jost70

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Чести Празник! Много здраве и късмет, останалото да можеш да си купиш!:cheers:
  8. jost70

    SF - 2x50 01-02.07.2017г

    Благодаря на организаторите, отново ни събрахте! Радвам се, че се видях с ПРИЯТЕЛИ от цялата страна .Страхотни два дни! Благодаря и Честито на победителите!:winner:
  9. jost70

    SF - 2x50 01-02.07.2017г

    Да, на пътеката ! В гората едва ли е по-различно.
  10. jost70

    SF - 2x50 01-02.07.2017г

    :exclaim:Горе гъмжи от хапещи насекоми. Днес ме нахапаха сериозно, поне три кърлежа размазах. "Аутан"- нещо не сработи, ръцете ми са като на Попай.:exclaim:
  11. jost70

    SF - 2x50 01-02.07.2017г

    Веселин Ангелов jost70 Anschutz NSD10-50x60 JSB -Exact 0,547 Клас 16J Записвам се с надежа да се включа!
  12. jost70

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Благодаря за пожеланията! Нека всички сме живи и здрави!:cheers:
  13. jost70

    Европейско първенство по ФТ 14-17 юли 2016 г. Унгария

    Желая много "х"-чета на всички.Лек път,и....успех на тима!
  14. jost70

    Софийската група

    Един албум със снимки за най-любопитните. Заслужаваше си,да е жив и здрав Паната! http://picbg.net/album.php?u_id=75425OZ1aP
  15. jost70

    ФТ европейски шампионат Англия 20 и 21.09.2014 г.

    Странно..... ! Само аз ли виждам изрусеният "Леополд" на Симо? :rolleyes:
  16. jost70

    FT Open GP50 - Sofia 12-13.07.2014

    ςορρΥ προςτο ΜΕ Μαρζι ΜΝοΓο Δα πιςα β κιριλι4α / Знаем,че те мързи да пишеш на кирилица,кажи си го на български . Ти отдавна не си елин ;D Щом ти е минал боб, шкембе чорба през стомаха ясен си ни ;D ;D ;D Върти ,сучи , все около скарата на Панчо се ориентираш! Да си ни жив и здрав ...
  17. jost70

    FT Open GP50 - Sofia 12-13.07.2014

    Поздравления за страхотното трасе .Специални поздрави за организаторите, многото положен труд в дъждовна гора е за уважение :bravo: :bravo: :bravo: На победителите Честито! :cheers: Време беше Калата да се прояви! :winner:
  18. jost70

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Благодаря за хубавите пожелания нека ви връхлетят и вас ,Приятели многократно :cheers: :cheers: :cheers:
  19. jost70

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Честит Празник! :cheers: :cheers: :cheers: Жив, здрав късметлия да си! Едно малко поздравче:US Army Video - Apache Helicopter (ACDC - Thunderstruck)
  20. jost70

    КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 17-18.05.2014 г.

    :clap: :clap:Поздравления за автора!
Нагоре