Резултати от Търсенето

  1. domminator

    Haenel 312 , 311

    Интересува ме ,дали някой е виждал този тук. Дали може да се намери в България
  2. domminator

    Haenel 312 , 311

    Някой виждал ли е ,оригинален мерник(стандартен,не диоптричен) за хайнел 311
  3. domminator

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Можеш да очакваш към 150-мс,малко тегав спусък който се оправя с леки промени в наклоните на зацепване и полиране.Пушката е лека и добра за развлекателна стрелба(много по добра от всичко евтино китайско).Маншет и пружина се продават,друго едва ли може да се повреди.Виждал съм да се продава...
  4. domminator

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Какви максимални скорости дава сега пистолета,и колко очакваш да изкара след смяната на цевта
  5. domminator

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Това оригиналният клапан и пружина ли са
  6. domminator

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    На някой не му ли се намират излишни мерни прибори от Славия :cheers:
  7. domminator

    Приклади - изработка и поддръжка

    Кажете какъв лак да използвам за един приклад на Славия :cheers:
  8. domminator

    XS-ВАМ 50/51

    Колега ударник не се олекотява за да се засилва по бързо.Колегата dilom08 го е написал,олекотява се за да може клапанът да преодолява по лесно и бързо теглото на по лекият удърник и да се затвори по бързо.А от там би трябвало да падне и преразхода на пушката :cheers:
  9. domminator

    XS-ВАМ 50/51

    Някой може ли да даде чертеж за куик фил на бамеца
  10. domminator

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Някой може ли да ми даде размера на металната цевна кутия за кросман(тази която е на 2300)трябва ми поне да знам колко е Ф-то
  11. domminator

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Може ли някой да ми каже, колко изстрела прави Кросман 2300 с една 12гр бутилка и с каква скорост. Минах моят 2240 в 177кал и искам да разбера дали е добре като скорост и брой изстрели
  12. domminator

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Мерси колега
  13. domminator

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Можете ли да ми кажете какви са размерите на проходните отвори на 2300(клапан,втулка, цев),и може ли някой да даде размери или чертеж на кух дотиквач за двата калибъра 177cal и 22cal :cheers:
  14. domminator

    Бенчрест, Бургас, 26 и 27 март 2011г.

    Колеги крайно време е да се разбере че стрелбата дори и с прашка за нас е хоби и ни доставя просто удоволствие.Прекалено много взехме да се вкарваме в филма,то не беше специални правила,калибри,гилдии.Всичко това го има, но не и в нашата прожекция на нашият българси филм.Ние сме в хоби клас и...
  15. domminator

    Бенчрест, Бургас, 26 и 27 март 2011г.

    Re:Бенчрест, Бургас, март 2011 Колега всички пушки са чисто нови ,и ще бъдат изкарани специално за състезанието и за тези които изкат да ги пробват ;)
  16. domminator

    Бенчрест, Бургас, 26 и 27 март 2011г.

    Re:Бенчрест, Бургас, март 2011 Сакото и Зауера ще са в клас 50+J ;D :rambo:
  17. domminator

    Бенчрест, Бургас, 26 и 27 март 2011г.

    Re:Бенчрест, Бургас, март 2011 На вниманието на всички които смятат да присъстват,на Бенчрест Бургас 2011 ще бъдат показани следните въздушни пушки WALTHER LG 30 VISION UNIVERSAL-4,5mm WALTHER LG 300 XT UNIVERSAL-4,5mm CZ 200 S-5,5mm SAKO TRG-42/338 LAPUA MAG SAUER SSG 3000/308 WIN EVANIX...
  18. domminator

    Walther / Umarex

    Колега според мен първо си почисти и подсуши хубаво цевта,купи си хубави чашки jsb или баракуда и изтреляй около 20-30 чашки след това ако няма подобрение значи е нещо по сериозно
  19. domminator

    Бургаска група

    totibs(тошко лице ;D ) и ти ли си закачен за тези въздушки
  20. domminator

    Walther / Umarex

    В сайтовете където се продават редукторите бях чел че при 4.5 е 28j а при 5.5 е 40j (редукторите са с еднаква подредба и еднаква задредукторна камера)-16j е по къс и с по малко пружини :cheers:
Нагоре