Резултати от Търсенето

  1. Q

    AEA оръжия

    В Германия се продава в комлект с чарк който не е позволено да се монтира. Монтираш и вече не е спъната.
  2. Q

    AEA оръжия

    1099€ в DE.
  3. Q

    Поставяне на въпроси и дискусии, за които няма определена тема.

    Мога да посоча няколко изложения в европа на които между милитарията, фелеристиката, нумизматиката и антикварията се появява понякога и въздушно. В България има антикварна борса в Търново. Следващата ще е първата събота на март. В Швейцария има няколко стрелкови борси годишно, но за чужденец е...
  4. Q

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Верно, сега видях че е оригинално с тази кания. На мен тук ми се търкаля нещо
  5. Q

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Канията не е оригинална. Подобен е на моряшки бундесверски нож.
  6. Q

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Жалко че господин Бодунов не е описал в дипломната си работа от къде тръгва ПЦП пневматиката в СССР. Огнехвъргачките са имали балон зареждан предварително с ръчна помпа. Същата помпа са ползвали и танкистите за зареждане на пневматични стартери- чудесна вещ когато ти се разреди акомулатора.
  7. Q

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Към госпожа адвокатката: Да се практикува спорт индивидуално в парка със сигурност не е забранено, стига да не пречи на околните. Настрани от алеите такива обезопасени места има и съм сигурен че гражданина е бил на такова място. Може да се играе футбол, голф или бейсбол, а там топката носи...
  8. Q

    Моята градина

    Благодаря за мненията. Акумулаторна резачка не ми е нужна, устройва ме да е с кабел. Разгледах Макита 4041а на живо и останах разочерован. Макита 4050а с двете гайки на корпуса ми харесва, но я намирам само в Amazon.de, а предпочитам да дам пари на българска фирма и да ползвам гаранция в...
  9. Q

    Моята градина

    Препоръчайте моля електрически моторен трион. Ще се ползва при строеж на беседка, после за подготовка на дърва за отопление.
  10. Q

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Може и някой съмременен каракулак-махейра-кукри да свърши работа, щото това се е ползвало при нас поне 5000 години.
  11. Q

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Това е правилното мачете за нашите условия, ако търсиш нещо практично: http://mina-parts.com/product/114/koser.html ВНИМАНИЕ! Не е играчка и по невнимание може да си го забиеш в коляното, вместо да накастриш клонки за козата.
  12. Q

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Явно Путин праща на Антиболшевиките по целия свят хапещи твари!
  13. Q

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Колега, ти ли търси вече препарат срещу отровни влечуги по поляните когато стреляш, после електронен кучегон срещу лаещо съседско куче, сега смяташ да носиш сабя срещу бойни породи съседски кучета?! Не е ли време за психолог или даже друг доктор? Иначе по същество ти препоръчвам от хладното...
  14. Q

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    По-тиха нова година никога не е било! За много години!
  15. Q

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Контролът върху всичко което дори малко напомня оръжие ще расте. Ако не е днес, ще е догодина. МВР има желание, но няма ресурс само да контролира и регистрира всяка сделка. Ако всички сделки минават през дилар/магазин, то те ще свършат цялата работа на КОС. МВР ще получава данните на готово...
  16. Q

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Острието ръждясва, е и какво от това? Продуктите от ръждата са полезни за организма! Кучкарите нарочно дават вода на кучето си от ръждива паница, за да е здраво.
  17. Q

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Поредното доказателство че София е друга България.
Нагоре