Резултати от Търсенето

  1. tanko

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Там където е в момента там трябва дае,прверката дали О прстена и маншета са здрави е като надуеш или засму4еш с уста цевта ,трябва да задържа вздуха,малко глупаво изглежда но товае на4ина да провериш изправноста,познава се и по други признаци но се изка СТАЖ с даденото оръжие.
  2. tanko

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Скасяването става с рязане на приклада (МАХ 20мм),а за О прстена мисля 4е се шегуваш 4е е на цилиндъра ,ако е найстина така не е нормално.Кадето поставйт газови уредби имат идеалните О прстени за хасан4о за по 10 ст.
  3. tanko

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Пружината като се свие сам каза 4е увели4ава диаметара си нали,като се разпне се заклинва така е без страни4ен откат просто е така и с пвц шайбата, със смазана пружина със силиконова смазка за верига стана по бешумн просто ФАКТ. :yahoo: :cheers: :goodbye:
  4. tanko

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Подобренийя на Асан4о 135 ,в4ера я зглобих с нова телена пружина по мощна 45 навивки с тел 4мм,обема на буталото също е променен увили4ен с 6мм за в бдеще ще е с10мм с нов желязен вода4 заклинен в пружината в задния си краи с това намаля страни4ното усукване с тапа пвц между утезнителй и...
  5. tanko

    Пловдивска група

    Благодаря,ще проверя. : :cheers: :goodbye:
  6. tanko

    Пловдивска група

    Благодаря за мнението ти,говорих с него по4ти се бях навил,но засега ще из4акам ще карам с телената на пролет ще му мисля,а между другото знаели някой каде в Пловдив има О прстени за Х135.В4ера проверих на 2 3 места но нямаше.
  7. tanko

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Здравейте съфорумци,някой да има изработена ГП от Тодор Бонев от Пловдив и ако може някъкви коментари доволнилисте ,каксе държи ГП.Спешно ми трйбва отговор моля ви,ще съм ви много признателен.
  8. tanko

    Пловдивска група

    Здравейте съфорумци,някой да има изработена ГП от Тодор Бонев от Пловдив и ако може някъкви коментари доволнилисте ,каксе държи ГП.Спешно ми трйбва отговор моля ви,ще съм ви много признателен.
  9. tanko

    Пловдивска група

    Благодаря утре ще звъна.*Късмет* дали щемия направи или нали ще е спулу4лива нещто не разбрах. ???
  10. tanko

    Пловдивска група

    Здравейте на вси4ки от Пловдивската група,весела и щастлива 2009 година.Нов см във форума.Имам hatsan135 имам желание да и сложа газова пружина(От Карловско съм)дайте ми кординати на хора който биха ми изработели по в :cheers:ъзможност от Пловдивска област,на ли4ни или на tanko_81@abv.bg...
Нагоре