Резултати от Търсенето

  1. dberov

    Вицове и смешки

    Вчера на село ни дойдоха гости от града. След банкета ги настаних по спалните и понеже беше валяло и бе кално им казах че, ако им се приходи до тоалетна съм сложил ботуши до вратата. На сутринта ботушите бяха пълни.
  2. dberov

    Вицове и смешки

    Доктор към пациент: - В диетата си трябва задължително да добавите кайсии, грозде, сливи, круши.... - Тия лекове ги пием всеки божи ден, кажи какво да ядем.
  3. dberov

    Вицове и смешки

    Какво нещо е навика. Тази сутрин си налях кафето под ъгъл за да няма пяна.
  4. dberov

    Вицове и смешки

  5. dberov

    Вицове и смешки

  6. dberov

    Вицове и смешки

  7. dberov

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    https://www.facebook.com/reel/977572510430927
  8. dberov

    Вицове и смешки

    Клиент към блондинка на бара: - Малък скоч 12 годишен. - Нямаме толкова отлежало, заведението работи едва от 3 години.
  9. dberov

    Вицове и смешки

    За това вицове бях чел но сефте го виждам :lol: https://www.facebook.com/reel/1253664592013680
  10. dberov

    Моят автомобил.

    Всичко си е баш така и лошото е че хората го знаят но са се смирили и плащат. Аз и маслото си купувам от Германия, за парите които струва тук 10 литра със съмнителен произход си купувам 15 литра оригинал. А частите поръчвам от Япония + ДДС а ако е нещо скъпо и + мито пак ми идва по евтино. Купих...
  11. dberov

    Вицове и смешки

    Снощи към полунощ вече бях глътнал стабилно, че като душа поиска да пея, че като ревнах с пълно гърло, комшиите започнаха да замерват терасата ни. Жената погледна с какво ни замерват, та като ревна и тя да припява с всичка сила, нещо тежко удари отново терасата. Жената пак погледна, смига ми и...
  12. dberov

    Кой каква музика харесва?

    Страхотно направено видео за 50 годишнината на The Dark Side Of The Moon, качено преди ден. The winning video by David Horne for Time in Pink Floyd's The Dark Side Of The Moon 50th Anniversary Animation Video Competition
  13. dberov

    Вицове и смешки

    Жена към мъжа си: Отивам за 5 минути до комшийката а ти бъркай боба през половин час. ;) https://www.facebook.com/reel/967539691537255
  14. dberov

    Вицове и смешки

    Попитали българския Робин Худ, ти наистина ли раздаваш всичките си пари на бедните. Да, отговорил той. А от какво живееш? - От лихвите.
  15. dberov

    Вицове и смешки

    Когато беше на 3 годинки, Мимито много обичаше да тича голичка по плажа.... Сега е на 30 и само няколко водки я връщат в детството.
  16. dberov

    Вицове и смешки

    Мързеливите работели най бързо, за да се отърват от работата и най качествено за да не поправят.
  17. dberov

    Вицове и смешки

    На интервю за работа като пилот се явява германец. - Колко стаж имате като пилот? - Три години и искам 3000 долара заплата? - Защо 3000? - 1000 за мен,1000 за жената и 1000 за застраховката и ипотеката. Следващият е англичанин. - Колко стаж като пилот имате? - 6 години и искам 6000 долара...
  18. dberov

    Вицове и смешки

  19. dberov

    Вицове и смешки

    Прибрал се Иванчо у дома и рекъл на баща си: - Тате, моля те да ми помогнеш за домашното че нищо не можах да разбера от учителката. - Каква е темата, попитал бащата. - Влиянието на околната среда, отговорил Иванчо. - Я извикай майка си. Извикал я Иванчо и бащата почнал да обяснява. - Сега, кажи...
  20. dberov

    Вицове и смешки

    Влюбен младеж не се сдържал написал бележка и я пратил по приятел до своята Дулсинея. На другия ден, момата го го поздравила и му запалила врата с един шамар хвърляйки бележката му. Момчето се зачудило какво става но поглеждайки бележката разбрал. Просто от вълнение вместо да напише -"Ти си...
Нагоре