Резултати от Търсенето

  1. rifle

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Ники, ти по едно време беше започнал и да правиш ножове, ма май времето не ти стига като на мен !!!
  2. rifle

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Първо място !!!! Браво момчета! https://www.facebook.com/reel/986768445659181?s=yWDuG2&fs=e
  3. rifle

    Който еххх, еххх.. Кака се омъжи :( Strelok !

    Може и малко да се ,,тунингова''. След като се сварят отиват в тигана, малко масълце и се запържват до златисто. Стават много по-добре отколкото варените !
  4. rifle

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Иван Славчев, Пловдив. А първият точно е на Мишо. Djack, ти поне знаеш доста български ножари които коват !
  5. rifle

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Още веднъж: Честито за ножчето ! Но ето и нещо българско ! А по отношение на твърдостта - имам нож от единия от тези майстори и драска по стъклото като елмаз. Не са мекици....
  6. rifle

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Sanremo правят красиви, функционални и много приятни ножки. Според моето скромно мнение това си е живо китайче, още повече с тези 89 слоя.... Нашите родни майстори коват 300+ слоя..... Но важното е да те кефи !!!
  7. rifle

    ЦЕВИ - видове, проблеми , почистване, дулна фаска.

    Ако ползваш фиксатор за резба няма да имаш проблем. Дори да залепиш с червения (най-здравия) когато решиш да разглобяваш ще трябва да нагрееш с топъл въздух и нямаш проблем. А залепено с червен, гарантирано никога няма да мръдне. Ако не смееш с червен, пробвай със син. Ако сложиш повечко, също...
  8. rifle

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте момчета! Имам питане. Всеки път когато зареждам пушката или пистолета, трябва да сменям тези два накрайника. Дали съществува един от тях като бърза връзка към другия?
  9. rifle

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Поансоните за матрици обикновенно са от стомана У10. Това нещо принципно си е предвидено да сече(реже) материала. Твърдо и износоустойчиво. Понякога когато ми трябва фин секач(2-3мм.) си правя от поансони. Плюс това е шлайфано на точен размер. Добър материал!
  10. rifle

    Тема за домашните любимци

    Красота....
  11. rifle

    Моят автомобил.

    Ползвам Гугъл Мапс и съм много доволен. Когато съм офлайн или в държава където интернета е много скъп, или извън Европейския съюз, просто си свалям ифлайн карти.(а пътувам много, работата ми е такава). Работи чудесно, навсякъде...(Африка, Азия....) А за БГ е за мен най- доброто, защото Гугъл...
  12. rifle

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Неръждавейката принципно е мека. Не говоря за неръждавейките които могат да се закаляват(напр. ножарските). Та, ако е обикновенна неръждавейка която не се закалява, то тя е мека !!!
  13. rifle

    Тема за домашните любимци

    Ей я убавицата...!
  14. rifle

    Вицове и смешки

  15. rifle

    Вицове и смешки

    Ники, нож имаш ли...?
  16. rifle

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Ок, дано свърши работа. Моя човек е в Пловдив.
  17. rifle

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Емо, в описанието на оптиката не пише нищо за паралакс. На вертикалния тумблер има втора накатка, но предполагам, че е просто за по- добър захват и за заключването.
  18. rifle

    От нищо... нещо

    Е, не е свързано с ВО но си е от нищо-нещо
  19. rifle

    Фейсбук група ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

    Идвам приятелю, ще четем, понякога ще пишем....А дано и научим нещо ново !
Нагоре