Резултати от Търсенето

  1. amudjiev

    Ямболската група

    В базата ми вече е изключена темат възможността за стрелба. Влизане само с мръвки за скарата. :)
  2. amudjiev

    Ямболската група

    Здравейте! От доста време не бях влизал във форума. Радвам се, че има активност в групата. Стрелбището си е там, но както каза Станимир състоянието му е лошо и дори има опастност от падане на бетонни греди върху някой.Не си струва да се вкагат средства в него. Не мога да коментирам на кого...
  3. amudjiev

    Ямболската група

    Здравей! Тя групата наистина понамаля, но винаги може да живне отново....Кой знае... Относно помощта драсни на лични...с каквото може ще помагаме колега..
  4. amudjiev

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Благодаря колеги!!! Да ви се връща и на вас подобно щастие! Страхотно е наистина да виждаш успеха на детето си. :cheers:
  5. amudjiev

    Ямболската група

    Живот и здраве, като довърша беседката с барбекюто ще направя и една хубава стена за мишените и се надявам сбирките да станат традиция вече. :rambo:
  6. amudjiev

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Днес сефтосахме FX BOBCAT 7.62 на колега от Ямбол. Мога да кажа само едно.....СКАЛПЕЛ. За пореден път се убеждавам в качеството на FX.
  7. amudjiev

    29.11 - FT Open 2x30 Стара загора

    Ще взема компресора ... който има нужда ще го заредим
  8. amudjiev

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Причината е в курса GBP-EUR 1.20 - Януари 2014 1,41 - Ноември 2015
  9. amudjiev

    Бургаска група

    Не ги затваряй...:cheers: ....а пък и трябва да има движение все пак :rambo:
  10. amudjiev

    Бургаска група

    Чудесно прекарано време приятели!!! Дано скоро пак да ми се отвори възможност да постреляме заедно
  11. amudjiev

    Бургаска група

    Хайде...аз ще домъкна барбекюто
  12. amudjiev

    РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за пренасяне, стрелба и др.

    Цъ..... Би трябвало да се надява частично на цевта....поне доколкото позволява....все пак изглежда много по-добре от Дейстейтския тукмак Но Павката ще каже
  13. amudjiev

    Ямболската група

    Аз съм за. 12 часа
  14. amudjiev

    Ямболската група

    Ей затуй гледаме да не попръднуваме в Ямбол...:lol: Само който е с катализатор са отпуща....;)
  15. amudjiev

    Моето видео

    Ето малко кадри от нощния живот на полето погледнато през термокамера
  16. amudjiev

    Ямболската група

    Хайде де....всяка вечер ходя да си стрелям сам... Към 12 съм на линия
  17. amudjiev

    Ямболската група

    Засега аз и Станимир сме за. Обсъждания правим често след 17:30 часа ;D :rambo:
  18. amudjiev

    Ямболската група

    Другата половина ... +++++ ;D
  19. amudjiev

    Ямболската група

    Ела ма вземи де... ;D
Нагоре