Резултати от Търсенето

  1. julioano

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Има и друг метод,хващаш някой да натиска ,а пък ти избиваш
  2. julioano

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Aз съм си направил две трупчета разпробити до някъде и стягам желязото на струг .Днес направих тестове с газовата пружина ,напомпена на 125 атм.с жсб 0.547 даде 195м.с.това е максималната скорост която успях да изкарам.Като точност няма разлика от оригиналната телена пружина която даваше...
  3. julioano

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Аз имам супертактикал 4.5 и с жсб 0.547 ми даде 200-203 м.с. пружината е 20см. приклада е от масивна и тежка пласмаса напълно регулируем ,няма противооткатна система .Цевта е 23 см.и е идеално полирана,на30м.групата е 2см.а на 50м около5см. това разбира се с оптика и подпрян на рест.Днес му...
  4. julioano

    БУЛПАП

    Превръщането на суматрата в булпап се оказа голямо предизвикателство за мен, защото исках хем да запазя много удобния оригинален начин на зареждане ,хем да е къса,хем да е лека ,хем красива .Резултата си заслужава усилията и един месец работа.Пушката тежи 4.2кг.гола,80см дълга и има страхотен...
  5. julioano

    БУЛПАП

    След дълго умуване и доста работа си преобразувах суматрата в булпап .Eто какво се получи ...
  6. julioano

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте колеги,някой случайно да има впечатления от МТС VIPER 8x32x60 ?
  7. julioano

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    http://arms.bg/product/1787/optika-leapers-6x32-mini-size-a-o-range-estimating-mil-dot-side.html Тази е твоята оптика ,а това е монтажа http://www.bulit2000.com/%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6-%D0%B7%D0%B0-%D0%BE%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D1%86%D1%8F%D0%BB-ComArticle27919bg
  8. julioano

    Снимки на вашите пушки

    Ами външния размер на групичката от 10 изстреляни проектила или чашки в една точка е 2.5 сантиметра
  9. julioano

    Снимки на вашите пушки

    Всичко е удължено -цилиндър, ход на бутало,бутало,цев,ригел ,различен трансфер порт ,газова пружина и т.н.
  10. julioano

    Снимки на вашите пушки

    Това е последната ми заигравка вече почти завършена -Хатсан135 от който остана само приклада,спусъка и номера .Напомпен на 140б.с 300 м.с. на 50м. с жсб 1.175 гр.прави дупка колкото 1лев.
  11. julioano

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Днес след месец и половина работа и тичане по фрезисти и стругари най сетне приключих с тунинга на хатсан 135 даже ми остана време за стрелба.Резултата е следният-получи се 60 джаулова пушка независеща от бутилки с въздух или помпи с много приятна стрелба ,звук и откат. Зареждането е малко...
  12. julioano

    SUMATRA by Eun Jin

    E колко по тежки от 3.4 гр. аз стрелям главно с тях ,а жсб е само за кеф и звука е по хубав.. Между другото днес пробвах баракудите с 390м.с. -ужас.Но старите които са без винтова капачка с 330 правят група около 2 , 3 см на 50 м.
  13. julioano

    SUMATRA by Eun Jin

    Една мишенка от днес на 50м. с JSB 24бр.-скорост 410 м.с и 3.4 гр.6бр.-скорост312м.с.
  14. julioano

    SUMATRA by Eun Jin

    Как така без тунинг,без доработки 320 м. с 3.5 гр. дори и на метан да е ,с вълшебна пръчка ли ги засилва -не го вярвам това . С какъв хронограф ги мерите тея извънземни скорости ?
  15. julioano

    SUMATRA by Eun Jin

    А от къде 3.5 гр.проектил?
  16. julioano

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Имам малък проблем със зуума на китайска оптика 3-9-50 бушнел ,като го въртя вътре всичко мърда и сигурно оказва влияние на стрелбата.Някой разглобявал ли е такава .... Никой ли не е имал такъв проблем !
  17. julioano

    СО2 Балончета за многократна употреба.

    Берета на метан с редуктор на 100 бара -скорост 220 м.за сега.....
  18. julioano

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Аз я стрелям с 330 и на 50 м. групите са 2-5 см, при 340 м. стават 10 см.
  19. julioano

    СО2 Балончета за многократна употреба.

    Някой пробвал ли е да пълни с метан 12 гр. бутилчици ?
  20. julioano

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Случаино някои да знае,къде има в наличност баракуди 6.35.
Нагоре