Бургаска група

njatanasow

Редовен Потребител
Да ни е честито новото "стрелбище" момчета.Незнам дали някоя регионална група може да се похвали със такова закрито помещение ( 65 м. ).Толково е хубаво ,че просто не ми се вярва :D
 
A

Anonymous

Гост
headphones няма ли да приложиш малко снимков материал от днешната стрелба? :)
 
A

Anonymous

Гост
ЕЕЕ жалко аз бях на работа щях да дойда. Следващия път съм там стига пак да не съм на работа, че ще се забравим. А и "кремъклийката" несъм я раздвижвал скоро. Пишете тук за да следим всички.
 

ангел иванов

Потребител
Aаайде и тая група намаза! ;) ;) ;)
Честито на групата,закрито стрелбище(дано да не ви го гътнат по една или друга причина :wall:!)
Много стрелби,десетки и рекорди и награди от състезания ви желая,колеги! :cheers: :)
 

julioano

Потребител
Днес смятам да отида там и да пострелям, има ли и други желаещи?
 
A

Anonymous

Гост
julioano написа:
Днес смятам да отида там и да пострелям, има ли и други желаещи?

То днес работен ден... на дали ще има много свободни...
Ако ще се ходи групово по-добре събота или неделя... ;)
 

njatanasow

Редовен Потребител
Една не много добра новина за групата :-[
Хангара в който ходихме да стреляме не е безстопанствен :-\,Все още собственик е БНАрмия и има пазач,защо го нямаше като ходихме незнам,но предлагам да бъдем много внимателни с посещенията там.Добрия вариянт е събота и неделя и по възможност организирано ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Може на всяко отиване да му носите по едно шише ракия и ще стане ваш човек.
 

ангел иванов

Потребител
То това правило ваши с пълна сила за всички видове пазачи-нощни,дневни,цивилни и униформени.;) ;) ;)
 
A

Anonymous

Гост
Баси , че какво ще пази този пазач там, то само треви и камани имаше. ( При положението на българската армия най вероятно е съкратен ) ;)
 

njatanasow

Редовен Потребител
Има железни врати и тухли, за някого това е голяма съблазън ;)
А има още една постройка където стаял пазача ,там не сме огледали какво има ;)
 
Нагоре