Варненска група - SEA WOLVES

sts1969

Редовен Потребител
Привет! Мисля да изтупам праха от пушката, на някой не му ли се ходи утре към Китка?
 

anibis

Редовен Потребител
Привет! Мисля да изтупам праха от пушката, на някой не му ли се ходи утре към Китка?
Ако искаш се обади,ела на вилата там има 60м+ за стрелба. Ще направим и барбекю,ако някой друг познат колега иска да заповяда.
 

MediEVIL

Новодошъл
Здравейте. Може ли да ми кажете някой , който може да ми оправи въздушната пушка - Meteor AR 1000 във Варна , разбира се срещу заплащане ? Мисля, че пружината й е за смяна.
Имам я от 12 години и от няколко години седи със счупена пружина.
Благодаря предварително.
 

Emo

Новодошъл
Колеги,сега по празниците ще ходите ли някъде да стреляте?Очертават се хубави дни и ако се събирате някъде,пишете,че 2 години не съм стрелял и сега пак ми се отвори мерака.
 

svako

Потребител
Здравейте група,
Отдавна не съм влизал тук. По-старите членове на групата може би ме помнят, а може би не, тъй като последно съм писал в този форум през октомври 2011. Горе-долу по това време съм ходил с вас последно да стреляме на стрелбището в Белослав и съответно от тогава не съм стрелял с Вайрауха от подписа ми. Той си стоя през цялото това време в куфара под спалнята ми и не исках да го продавам, защото си мислех че ще започна да стрелям отново. Но за 10 години не намерих време за това покрай работа, семейство и друго хоби. Най-после се престраших да го продам - няма смисъл повече да стои и да не се ползва по предназначение. С пушката е стреляно много малко и на външен вид е неразличима от нова. Манометърът на резервоара показва 100 бара - колкото съм я оставил след последната стрелба преди повече от 10 години! Но искам да се уверя, че всичко по нея е наред, за да не подведа евентуалния купувач. Проблемът е че нямам вече бутилка за въздух, нямам и помпа, за да я пробвам. Та въпросът ми е има ли къде във Варна да го занеса за преглед и техническо обслужване срещу заплащане? Ходите ли да стреляте някъде и може ли някой да ми услужи с въздух евентуално? Ще съм ви благодарен за всякакви съвети и информация!
 

svako

Потребител
Моя съвет е да не го продаваш :) Иначе въздух мога да ти дам, след работа, ако минеш през центъра. С бърза връзка ли ти е щуцера?
Да, с бърза връзка е. Благодаря за предложението! Сега прочетох за стрелбището в Гранд мол. Там не зареждат ли въздух? Някой от групата ходи ли там да стреля?
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Можеш да отидеш да стреляш със собствена пушка и да те презаредят няколко пъти. Собственикът е от Израел, говори отлично английски, разбира и български. Броят на презарежданията, които може да ти направи, зависи от това колко клиентела е имал, защото в момента разчита на две бутилки само, тъй като компресорът му от известно време не работи и самият той си пълни бутилките другаде. Но е точен и ако отидеш по-рано, съм сигурен, че спокойно ще те зареди няколко пъти. Плаща се 5 лв. еднократно и 10 лв. за използването на коридор без ограничение във времето.
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Някой във Варна има ли Galatian, който не е полуавтомат, и желание да услужи на колега (мен) да я изпробва в стрелбището в мола или другаде? Интересуват ме още Kral Jumbo Dazzle и Kral Bighorn. Или пък ако случайно има някоя от тези в някой магазин тук, макар че доста се съмнявам...
 
Последна промяна:

Martin M.

Потребител
Здравейте , търся човек от Варна или областта на който мога да се доверя да му оставя пушката си (метеор ар 1000) , да я разглоби и почисти и каквото там се прави след закупуване преди да се започне със стрелбата. Ще съм благодарен за информацията.
 

NoZoom

Новодошъл
Здравейте варненци, има ли някой можещ да настрои една оптика на Биг Макс 6.35, понеже нямам особено доверие на себе си как да стане това, пушката я взех на скоро и сложих чисто нова оптика, дистанцията ще е100м:)
 

petkof

Редовен Потребител
Здравей. Каква е оптиката като марка и модел, нова или употребявана и монтирана ли е върху пушката?
 

xpresident

Редовен Потребител
Здравейте варненци, има ли някой можещ да настрои една оптика на Биг Макс 6.35, понеже нямам особено доверие на себе си как да стане това, пушката я взех на скоро и сложих чисто нова оптика, дистанцията ще е100м:)
Явно никой не му се занимава. Ако под настройване се има предвид прострелване, не виждам защо не го направиш сам. Почни от малка дистанция.
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Здравейте варненци, има ли някой можещ да настрои една оптика на Биг Макс 6.35, понеже нямам особено доверие на себе си как да стане това, пушката я взех на скоро и сложих чисто нова оптика, дистанцията ще е100м:)
След 16-ти (дотогава ще е затворено) отиди в стрелбището в Гранд мол, там ще ти помогнат с всичко. Линк към фейсбук страницата - https://www.facebook.com/airgunsportvarna
 

sts1969

Редовен Потребител
Здравейте варненци, има ли някой можещ да настрои една оптика на Биг Макс 6.35, понеже нямам особено доверие на себе си как да стане това, пушката я взех на скоро и сложих чисто нова оптика, дистанцията ще е100м:)
Ако не бързаш много, и мен ме чака подобно мероприятие когато пристигнат пушката и оптиката ми. Предполагам че след 22-ри ще прескоча едната събота до стрелбището в Гранд мол, щом до 16 няма да работи. Там растоянието е 50м, но и без това настройка се започва от 15-20м. максимум.
 

sts1969

Редовен Потребител
Привет! Планувам прострелка на оптика до ловджииският заслон с. Китка в събота, дават го хубаво време. Ако на някой му ли се ходи, да заповяда към 11ч. ще се видим, ще побъбрим, ще постреляме.
 

sts1969

Редовен Потребител
Привет! Планувам прострелка на оптика до ловджииският заслон с. Китка в събота, дават го хубаво време. Ако на някой му ли се ходи, да заповяда към 11ч. ще се видим, ще побъбрим, ще постреляме.
Хей, варненска група, стига сте търтосвали, размърдайте се утре към Китка... :yahoo:
 
Нагоре