FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

talep

Новодошъл
Чаках 3месеца за моята и то чрез уж официалния им представител.За стреляне-стреля си отлично,но на кутията пише 5.5,а моята е 6.35.Познайте колко време се убеждавахме с косаджията я запише в 6.35.Сега,ако има и една цев да закупя в 5.5 ще бъде 2в1.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
В една обща поръчка, дори и да има включени модели с нормален срок на доставка, добавите ли и Импакт, ще падне чакане.....
 

andi

Редовен Потребител
Е, ако е без Импакт , що изобщо да се прави гимнастиката ?
По скоро обратното - поръчка само на Импакт , примерно 10-20 броя . Хем ще е напред в списъка , хем ще е на едрова (дистрибуторска )цена .
 

boko4545

Потребител
Е, ако е без Импакт , що изобщо да се прави гимнастиката ?
По скоро обратното - поръчка само на Импакт , примерно 10-20 броя . Хем ще е напред в списъка , хем ще е на едрова (дистрибуторска )цена .
.....тук ги има на склад,транспорта трябва да е от вас http://borselars.no/fx-impact-luftrifle :)
 

petkof

Редовен Потребител
Тези филми за поръчка от други държави сме ги играли вече преди години,а напоследък още стегнаха обръча.Реално сме получили FX само от Гърция и Холандия и то от официалните представители на фирмата.Ако търговец от друга държава ти продава пушка,но не се наема да ти организира транспорта до България,просто се откажи.Няма никакъв смисъл да си тровиш нервите и да плащаш солидно за това.Най-разумното за момента е да се поръча от нашият представител на марката за България http://www.huntandguns.bg/bg/products/pnevmatichni-pushki-pcp/fxairguns .
 

pavkata_1234

Потребител
Аз моята пушка я вземах миналата година март месец от бг дистрибутора.....чаках я около 20-25 дена...съвсем нормално! Даже ми я прати безплатно с куриер! Много съм доволен! А гладиатора е трепач!
 

boko4545

Потребител
Тези филми за поръчка от други държави сме ги играли вече преди години,а напоследък още стегнаха обръча.Реално сме получили FX само от Гърция и Холандия и то от официалните представители на фирмата.Ако търговец от друга държава ти продава пушка,но не се наема да ти организира транспорта до България,просто се откажи.Няма никакъв смисъл да си тровиш нервите и да плащаш солидно за това.Най-разумното за момента е да се поръча от нашият представител на марката за България http://www.huntandguns.bg/bg/products/pnevmatichni-pushki-pcp/fxairguns .
.....миналия понеделник бях при тях да си поръчам 6.35кал. и питах дали изпращат за странство,отговора беше - да....с транспорт на клиента.Магазина е официален представител /и/на марката ФХ, много са коректни и имат импакт на склад....което си е рядкост.Идеята ми беше за късометражен филм,а не сериал.:);)...както се казва - всеки си знае....:cheers:
 
Последна промяна:

barbaron

Редовен Потребител
На нашия представител не му бачка страницата с контактите вече 1 месец. Има оставен телефон ама и той не отговаря (след 2 обаждания...може и да не съм нацелил работното време). Е, как да му заредя 3 хилки +???
 

boko4545

Потребител
На нашия представител не му бачка страницата с контактите вече 1 месец. Има оставен телефон ама и той не отговаря (след 2 обаждания...може и да не съм нацелил работното време). Е, как да му заредя 3 хилки +???
Здравей колега барбарон на този линк http://www.fxairguns.com/cat/retailers/ има 3 представители на фх в Норвегия.На линка който постнах страницата си работи/ползвай търсачката на страницата/....контактите са най-отдолу.Поздрави:)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Преди 4 дена търсих за приятел Импакт наличен при търговци, които пращат до Бг.
Срок под 3 месеца никой не даде........
Дайканеца вече го бяха питали, същия минимален срок и той дава.
За повечето от другите модели дават само месец, тук там имат и нещо налично.
 

petkof

Редовен Потребител
Лично се познавам с нашия представител на ФХ, и след 9 години взаимоотношения по поръчки на въздушни пушки,вече имаме добре работеща система.От него пазарят и комшиите.Съобразява се с цените и обикновенно предлага най-изгодната за Европа оферта.Относно това клиента да си организира транспорта на въздушна пушка от чужбина сам,в почти всички случаи е невъзможно за изпълнение поради многото изисквания на администрациите,превозвачите и изпращачите.Струва много скъпо и не си струва времето и нервите.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
И аз туй казвам, научил си е урока, че срещу себе си има клиенти, които знаят какво искат и са наясно с материята. Вече обявява реалните срокове и се стреми да бъде гъвкав в ценообразуването.
Но в момента, ФХ са заринати от поръчки и просто се редиш на опашката.
 

paolo_n1

Потребител
Проблемът знаете ли какъв е ,че ти взимат всичките пари и то ги надуват като за последно и те карат след това да чакаш с месеци..
Питам защо не направят като в оръжейните магазини доставят стоката в магазина и след това да продават с голямата надценка ,или всеки иска с трици маймуни да лови .
Лично ако купувам или групаж и на цена или директно в магазин където ги има в наличност ,и пазарлък до последно ако трябва и за дуспа ще падна но цена ще ми направят вече имам богат опит при подобни пазари :)
 

krasiml

Потребител
Политиката на ФХ е да не работят с частни клиенти , а само с официалните им дистрибутури . Това решение си е тяхно право и ние щем , нещем трябва да се съобразяваме с него . Вярно е , че на българския дистрибутор цените не са най-ниските в европа , но вероятно и отстъпката им е по-малка . Защо всеки гледа в чинията на другия и смята кой колко печели ? Те ти предлагат условия и цена и всеки си преценява дали да купи . Между другото за Импакта се чака с месеци по целия свят .
 

andi

Редовен Потребител
Имам новина по темата , в момента чакам потвърждение с цени .
 

barbaron

Редовен Потребител
Имам новина по темата , в момента чакам потвърждение с цени .
Ха дано!
Е те това вече е НОВИНА!
Дай боже да дойде по-скоро да дойде отговор с по-сиромашки цени...като за нас.
Да правим ли списък в "Купува-продава"???

Късмет на всички!
 

pavkata_1234

Потребител
Ха дано!
Е те това вече е НОВИНА!
Дай боже да дойде по-скоро да дойде отговор с по-сиромашки цени...като за нас.
Да правим ли списък в "Купува-продава"???

Късмет на всички!
Сиромашки цени......Трудна работа....Дай боже все пак!
 
Нагоре