Общи дискусии

anibis

Редовен Потребител
njatanasow написа:
Дано да си останал доволен,Миро. ;) :cheers:

Благодарско бат Ники дълго ще го помня това състезание! :cheers:


А ето и снимки от самото състезание,извинявам се за перфектното качество на снимките но съм снимал без светкавица,последната/общата/що годе стана :pardon:

mo4f.jpg


Тука на тая снимка ми оправят оптиката на Аншуца

nj5q.jpg


pqhz.jpg


4u2q.jpg
 

njatanasow

Редовен Потребител
Браво Миро,много са си хубави снимките.Радвам се че ти е харесало.Значи няма да ти е последно участие то ;) :bravo: :cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
dberov написа:
Milen написа:
Ники, какъв е този медальон дето си го закачил на врата?

Този медальон не е от дупки в мишените направени със замбата... ;)
Първия манш 249т това е само една 9-ка :eek: всичко друго е 10-ки :bravo:
Втория манш 248 :eek: и общ резултат 746т :confused:
Яд ме е за Данчо до последно бяха първи и втори НО последната мишена.... :pardon:
Първия манш 246т втори манш 249т :confused:
 

njatanasow

Редовен Потребител
rashko написа:
Браво,и другата сбирка да не е толкова тайна ;) :cheers: :cheers: :cheers:
Я пак,за каква тайна сбирка става дума?
Не ,че се вълнувате от калибър 5,6,но "тайната сбирка " си е поредното национално състезание! :goodbye:
 

piperov_pipi

Потребител
Ало селяците, не е ли време да открием зимните тренировки... :cheers:...сборния пункт го знаете времето неделя след 11.00ч. Рашко за тебе е задължително... :crazy:...
 

rashko

Редовен Потребител
piperov_pipi написа:
Ало селяците, не е ли време да открием зимните тренировки... :cheers:...сборния пункт го знаете времето неделя след 11.00ч. Рашко за тебе е задължително... :crazy:...

От теб луканките от мен виното ??

Но от другата седмица ???
 

piperov_pipi

Потребител
Ето това е сериозна приказка, синоптиците очакват застудяване и ще стане прекрасна тренировка... :pardon:...
 

piperov_pipi

Потребител
ДНЕС Е НИКУЛДЕН , ДЕНЯ НА БУРГАС
Чести имен ден на всички колеги с името Николай...
Ники, честит имен ден, приятелю много здраве, късмет и много 10ки на огневия рубеж и извън него
 

rashko

Редовен Потребител
Много здраве и късмет на всички Бургазлий,мнго дисетки на именниците :cheers: :cheers: :cheers:
 

Milen

Потребител
Ако беше останал малко да погледаш, щеше да видиш какви мишени има на този свят. Ама айде другият път! :cheers:
И викам следващата неделя по-организирано, щото на Николай барбекюто му ръждяса.
 

piperov_pipi

Потребител
Много ясно, мисля да ви изненадам с нещо диво защото аз освен по мишени стрелям и по животни, е обект на лов разбира се, та селяците искам в неделя достойно представяне...
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Браво Данчо, те мишените са си мишени, ама тия дето бягат в гората, също не са за подценяване. Покани момчетата на свинска глава, че да погледнат и в друга посока.
 

Milen

Потребител
Станчев, голям късмет, че в нашата група Бургаската членува най-големия ловец в България! Нали дядо Данчо?!
Данчо, бягай в Лидъл докато не се е свършило свинското на промоция! От мен виното за неделя. Носете си и пушките, та да се снимаме за алиби!
 
Нагоре