Мнение за първа въздушна пушка.

apapazov

Редовен Потребител
600лв са добър бюджет.
Ако се напънеш с още малко можеш да да си вземеш Валтер или Вайраух или друга доказана марка/има тема за тях/и ще имаш пушка независимо че сега ще ме наскачат собствениците на Хатсани, Комети, Гамо и др. И ще имаш истинска пушка и ще те Кефи и след 20г. децата ти също ще и се кефят. Имал съм Гамо Вайпър не знам си какво за 400лв нова от магазина си я взех, а сега имам Вайраух 35 и няма място за сравнение повярвай ми.
Ако не ти се дават повече по добре китайска Бам 40 или друго копие от Бамовете или там както се наричат сега
П С
Знам че сега ще ме наскачат няколко човека да ми обясняват как не съм прав, но това е моето мнение и трудно ще ме убеди някой , че не съм прав. Това че са по скъпи някои пушки има защо
Успех в избора.
Това бяха моите 5ст по твоя въпрос
Поздрави
 

xpresident

Редовен Потребител
600лв са добър бюджет.
Ако се напънеш с още малко можеш да да си вземеш Валтер или Вайраух или друга доказана марка/има тема за тях/и ще имаш пушка независимо че сега ще ме наскачат собствениците на Хатсани, Комети, Гамо и др. И ще имаш истинска пушка и ще те Кефи и след 20г. децата ти също ще и се кефят. Имал съм Гамо Вайпър не знам си какво за 400лв нова от магазина си я взех, а сега имам Вайраух 35 и няма място за сравнение повярвай ми.
Ако не ти се дават повече по добре китайска Бам 40 или друго копие от Бамовете или там както се наричат сега
П С
Знам че сега ще ме наскачат няколко човека да ми обясняват как не съм прав, но това е моето мнение и трудно ще ме убеди някой , че не съм прав. Това че са по скъпи някои пушки има защо
Успех в избора.
Това бяха моите 5ст по твоя въпрос
Поздрави
Тони, няма смисъл да се хабиш да обясняваш, човека търси силна пушка с която да бие лисици. Твоята гледна точка не е на място в тази тема, струва ми се :cheers:Пък като се оправи "положението" пак ще ми дадеш да псна няколко съчми с твоята 35-ца, че ми е любим модел :)
 

Gachovski

Новодошъл
600лв са добър бюджет.
Ако се напънеш с още малко можеш да да си вземеш Валтер или Вайраух или друга доказана марка/има тема за тях/и ще имаш пушка независимо че сега ще ме наскачат собствениците на Хатсани, Комети, Гамо и др. И ще имаш истинска пушка и ще те Кефи и след 20г. децата ти също ще и се кефят. Имал съм Гамо Вайпър не знам си какво за 400лв нова от магазина си я взех, а сега имам Вайраух 35 и няма място за сравнение повярвай ми.
Ако не ти се дават повече по добре китайска Бам 40 или друго копие от Бамовете или там както се наричат сега
П С
Знам че сега ще ме наскачат няколко човека да ми обясняват как не съм прав, но това е моето мнение и трудно ще ме убеди някой , че не съм прав. Това че са по скъпи някои пушки има защо
Успех в избора.
Това бяха моите 5ст по твоя въпрос
Поздрави
Съгласен съм, обаче ще трябва да се напъна малко повече от '' още малко'' а, ако имах 1000+лв за пушка знам какво да си взема.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
https://www.mundilar.net/pt/carabin...e_transporte-nenhuma/mira_telescopica-nenhuma
То си е 97,но ще си спестиш задължителното закупуване на оптика и монтажи ,+300лв. примерно,за 97 ,но реално е няма 22дж.
https://zarimex.eu/walther-lgv-challenger ,съмнявам се да е 16дж.,но ако е и ти хареса питай тук как става на 22дж.
Всъщност ако не е тайна сподели от къде си, за да те насочим към реални магазини на вносители и техните сайтове,тези от вън единият вече го знаеш
П.с
Горните линкове ти ги пускам все пак да се убедиш,че не са по 1000+лв.
 

Gachovski

Новодошъл
https://www.mundilar.net/pt/carabin...e_transporte-nenhuma/mira_telescopica-nenhuma
То си е 97,но ще си спестиш задължителното закупуване на оптика и монтажи ,+300лв. примерно,за 97 ,но реално е няма 22дж.
https://zarimex.eu/walther-lgv-challenger ,съмнявам се да е 16дж.,но ако е и ти хареса питай тук как става на 22дж.
Всъщност ако не е тайна сподели от къде си, за да те насочим към реални магазини на вносители и техните сайтове,тези от вън единият вече го знаеш
П.с
Горните линкове ти ги пускам все пак да се убедиш,че не са по 1000+лв.
Благодаря, ще разгледам още малко значи.
 

petkof

Редовен Потребител
Преди години реших да си купя класна пружинка и доста се потрудих в четене и сравняване на различни модели и марки. Накрая се спрях на това:
https://zarimex.eu/air-rifles/diana-460-magnum-cal-5-5
Почти универсална и много красива. Мощността може да варира от 7 до 32 джаула в зависимост от пружината. Спусъкът е страхотен, а формата и приклада взимат очите.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Как ме оплюхте набързо, че не съм прав по-горе за фиксирана цев, а сега се надпреварват колегите да му предлагат само с фиксирани цеви...
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
С 77-ца лисици да биеш ще е мъка. LGV не познавам, но едва ли наминава Хасан 125 по параметри (на което и didarai заложи)
Късно се включвам и сега погледнах ,че първия пост е редактиран,за бой на лисици точилката!
Последният път реших да изслушам с интерес съветите на консултанта,безапелационен избор м/у цена качество ми беше посочен Хасан Страйкър ,та както казват,само черна нинджа може да убие друга черна нинджа...(това за 125цата)
 

petkof

Редовен Потребител
Аз лично имам и пружинка с чупеща се цев и то по-мощна от Магнум 460, но за да стреля точно Цилиндъра вложи десетки часове работа и творчество, което не всеки може да направи!
 

petkof

Редовен Потребител
По-скоро не. Колегата предполага какво ще бъде избрано за покупка.
 
Нагоре