FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

NME

Потребител
Ще вземам fx independece. Чудя се между .22 и .25 . Искам да стрелям с h&k barracuda .22 21.14 gr или .25 31.02 gr . В кой калибър пушката ще може да ги стреля с 270 м/с ?
 

NME

Потребител
С .22 баракуда съм стрелял с 270 м/с , а .25 само съм виждал само в магазина . Значи .22 ще избера . Благодаря .
 

vencibull

Потребител
Нямам личен опит с пушката, но в интернет има клипове с точност и замервания, разгледай ги и си прецени. За чий са ти точно тия 270 м/с ?
 

NME

Потребител
От 1 седмица чета из форумите и всички клипове в ютуба изгледах , но не открих за тези баракуди. Искам около 270 м/с с тези заради по-добрия балестичен коефициент и да имам по-изправена треактория. В много форуми твърдят , че .25 се борил по-добре с вятъра. Тук четох че само скоростта е от значение при вятър.
 
Последна промяна:

vencibull

Потребител
За вятъра са важни скоростта, масата и БК, но това не е за тая тема. Има други пушки на ФХ в .25 кал които ще изкарат 72-3дж с баракудата, а и не само на ФХ. Ако си се огледал твърдо в индипендънс-а, скоростта която искаш май само с .22 ще я стигнеш.
 

NME

Потребител
Само заради помпата я харесах и че мога след всеки изстрел да си донапомпвам . Колко ще е надеждна един Господ знае . Дано не ръждяса поне 2-3 години. Още веднъж Благодаря за информацията . Утре ще я поръчам в .22 .
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Днес прострелях "Боса". Ужасно точна пушка. Кефи ме вече много. На 50 м. наистина дупката е една. На снимката са 5 изстрела, 50 метра, JSB 2.9 гр.
 

Attachments

  • 20160213_164525-1.jpg
    20160213_164525-1.jpg
    230 KB · Прегледи: 153

joro_ihr

Редовен Потребител
И аз се докоснах до лукса, пострелях малко с пушката на колегата Staz и определено ме грабна.
 

nikanim

Новодошъл
Кака така "стана скалпел", тя си беше и преди това...? С тази пушка можеш да кастриш овошките на съседа. Проблем с транспорта ли нещо?!
 

barbaron

Редовен Потребител
Някой мислил ли е за групажна поръчка на FX ??? Има ли мераклий?
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Откъде смяташ да я правиш тая поръчка,защото FX работят само с официалните им дистрибутори:(
 
Нагоре