Snow peak M25 7,62mm

Начо

Новодошъл
Под 100 не съм падал изобщо гледам да съм в зеления сектор
 

Attachments

  • IMG_0173.jpeg
    IMG_0173.jpeg
    175.9 KB · Прегледи: 28

Miro_GV

Новодошъл
Гледай да не е под 150 манометрите са еднакви за всички пушки и пистолети ,не усещаш ли разлика като паднеш под 150
 

Начо

Новодошъл
Гледай да не е под 150 манометрите са еднакви за всички пушки и пистолети ,не усещаш ли разлика като паднеш под 150
Добре няма да падам под 150 но нищо не усещам под 150 тъй като нямам и с какво да замеря и скоростта и т.н
 

Miro_GV

Новодошъл
Явно и пушката е дошла с по затворен редуктор и може би за това , но съвета ми е да я замериш при възможност не знам с какви проектили стреляш но 50 гриина и пасват от опит знам с тях стига скорости до 280 метра само с отваряне на редуктора което е добре ,пробвай да стреляш на 100 метра + и ще разбереш
 

Miro_GV

Новодошъл
Начо моя съвет е да намериш някой с повече опит и оборудване като хроно да ти покаже някой неща и ще останеш доволен пушката ти би било хубаво да стеля с около 120-130 джаула това е нормално за нея
 

Начо

Новодошъл
Начо моя съвет е да намериш някой с повече опит и оборудване като хроно да ти покаже някой неща и ще останеш доволен пушката ти би било хубаво да стеля с около 120-130 джаула това е нормално за нея
Аз живея близо до град Левски ако някой желае да ме светне в някои неща съм съгласен иначе нищо не разбирам така да се каже и 50 гриина даже не знам какво е аз стрелям с 7.62мм чашки които тежат 3,12грама
 
Нагоре