Snow peak M25 7,62mm

Начо

Новодошъл
Въпроса ми е може ли да се тунингова увеличи джаулите и колко е добра защото утре мисля да я купя
 
Последна промяна:

Gadnqra

Редовен Потребител
Може да се тунингова и засили. Справя се доста добре. За точността не мога да дам отзиви, нека колегите които имат да кажат.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Честито. На теб се пада честта, да и направиш описателно ревю и да дадеш отзиви за точност и мощност. Като начало е добре, да измериш скоростите, с някои проектили и да постреляш за групи. Така ще може да се извадят заключения и изводи, за възможностите на пушката от кутията.
 
Последна промяна:

Начо

Новодошъл
Благодаря Естествено ще пиша как е но нямам нищо друго със което да замеря скоростта . Вече я пробвах и мога да кажа че е много добра с бързомер съм на 28метра я пострелях и е много точна не съжалявам
 

Начо

Новодошъл
Здравейте на всички ще радвам някой да помогне с оптика например какви параметри да гледам защото не разбирам какви цифри да гледам
 

LogiBG

Редовен Потребител
 

Miro_GV

Новодошъл
Добре се представят на 100 метра за точност зависи от срелеца пушката стеля добре
 

Miro_GV

Новодошъл
7.62 с малко ръчкане на регулатора започва от 130 джанки и постепенно пада до 110 имаш 6 истрела след манипулацията
 

Miro_GV

Новодошъл
Значи да ти кажа почваш си от 245 бара и спираш на 150 защо обяснявам имаш редуктор който е нагласен да ти пуска определено количество въздух при теб. Не е по малко от 130-140 бара , това означава когато паднеш под тях той вече не работи или дефакто ще плюе проектилите и ще имаш огромно пропадане , намери някой с хроно и си замери пушката търси каде и е платото и стреляй в тези граници , иначе ще се чудиш защо не може всеки път да уцелиш мишената , това е от мен
 

Miro_GV

Новодошъл
Защото на snowpeak редукторите не работят както трябва в големите калибри , да не кажа че трябва да му давам време от изстрел до изстрел ако прави 16 истрела с тази пушка означава че и под 100 джаула което за този калибър не му прилича но това си е лично мнение
 
Нагоре