Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

lynx

Редовен Потребител
Понеже доста често купувам неща от Англия и ползувам само Роял мейл, достигнах до следния извод:
Когато си платя за препоръчана/вписана/пратка, идва с Интерлогистика, а ако използувам евтин транспорт, пратката пристига в БГ-пощи.
 

Dominus

Редовен Потребител
Възможно е. Аз бях платил застраховка, но пък както писах вече от нашите пощи като разбраха че пратката се проследява и ме светнаха. Миналата година имах пак такава пратка но дойде с пощите. Явно има някаква промяна. От интерлогистика ми казаха, че вече те изпълнявали доставките в страната на кралските пощи. Абе е...а ли мааму.
Тия последните ги скастрих, че се опитаха да ме уверят че са ми оставили известие във входа и ми записаха телефона занапред.
 

adro

Потребител
lynx написа:
Понеже доста често купувам неща от Англия и ползувам само Роял мейл, достигнах до следния извод:
Когато си платя за препоръчана/вписана/пратка, идва с Интерлогистика, а ако използувам евтин транспорт, пратката пристига в БГ-пощи.
[/quote/)

При последните ми няколко поръчки се случва точно така.
 

lynx

Редовен Потребител
И друга гадория от Роял Мейл:
Наскоро вдигнаха цените на някои услуги.
За някои неща за които до скоро продавачите ми искаха по 14 лири за записан транспорт до БГ, сега ми искат 24 :wall:
 

adro

Потребител
За по обемисти стоки или ако цената на доставка е неизгодна/не пращат в БГ ползвам някои от нароилите се доста фирми за доставка UK/Bg. Даваш техния UK адрес и ти го доставят за 2.50 лв до България/София, после с Еконт или Спиди.
 

fishermaniac

Потребител
Имам нужда от съвет.Искам да си купя мултипъмп,кросман 2289 или нещо подобно,но тъй като в България ги няма ще трябва от някой онлайн магазин извън страната.Някой знае ли сайт и би ли ми казал стъпка по стъпка сигурен начин да платя и след известно време да получа успешно пушката.Мерси на всички,които помогнат
 

mamawaits

Потребител
Днес пристигнаха 2 карбонови бутилки от Англия.Обща сметка £320 (£280 4илиндерите, £40транспорта) прили4ат на нови но не са... произведени 2010/04, имат водна пробва правена 2013/05 тоест следбаща е след 5г, живота им изти4а 2030г.Добра опаковка пристигнаха за 7-8 дена.Тои ми каза 4е са произведени 2013 но не беше така ... ка4еството е добро дазе...тои е малко лаиняр но бутилките му са хубави

http://www.stealthunter.co.uk/ammo-pcp-cleaning-16-c.asp



 

fishermaniac

Потребител
Някой получавал ли е въздушна пушка през български пощи,правят ли проблеми?
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Ако ми пратят от САЩ цев 45 или 50-ти калибър дали ще имам проблеми по митниците?И възможно ли е да ми я конфискувт.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Аз сьщо се притеснявах от бг-пощи ,но толкова го исках ,че реших да рискувам и имах кьсмет. Получих го без никакви ядове
 

fishermaniac

Потребител
Търся човек да си делнем транспортните разходи и банковия превод за ето тази пушка.Аз така и така ще я взимам,но защо да не оползотворим тези пари за други неща.Пушката е norconia p1 high power 82 евро струва,банкв превод 20 евро,доставка 25 евро до 5 килограма,тя режи 2.2 така,че случая е идеален.Някой от Пловдив ако го интересува да ми пише.
www.norconia.de/w/?cat=60
Ето тук на руски


forum.pulek.net/index.php?PHPSESSID=cc1376e8113df4e16a4fada4552372ad&topic=2043.0
Този линк не мога да го накарам да тръгне и това е.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Помооооощ!

Какво значи следното нещо в доставката на стока от Ebay:
Freight - Check the item description or contact the seller for details

Моля, само за компетентни мнения и без предположения или превод от речници!
 
Нагоре