Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

ininia

Потребител
ФТКС
Рачо, писал съм,че поръчвам само кутийка и леща (тя ми е важната), без електроника.И това ми го предлагат за 15$ +25 за транспорт. :)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Гледам колегата от Словения, който има регистрация и при нас е пуснал доста интересни неща. На сайта му пише че шипва за България без никакъв проблем. А и цените му не са никак надути.

http://www.rojal.si/
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Доставката до България е 38 евро или греша.
Не разбрах много добре.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
За над 400 евра шипинга е за негова сметка, но иначе не знам дали за всичко е 38. Нека той да каже ..
 
A

Anonymous

Гост
Hello again...

CaMyPau написа:
За над 400 евра шипинга е за негова сметка, но иначе не знам дали за всичко е 38. Нека той да каже ..

You are correct. Shipping is 38 eur.
If total order is over 400 eur, shipping is free.
 

ininia

Потребител
ФТКС
Получих си частите от "Шутинг хрони" и хронографа пак работи.
След като изпратих на фирмата писмо,на другия ден ми отговориха и ми дадоха цена.Изпратиха ми по е-мейла формуляр,който попълних.това стана за два-три дни.След семица си получих частите.
Жалко,че никой не се обади да поръчаме заедно и да си разделим пощенските разноски.А те са почти два пъти цената на частите
Прикачам фаил за формата която ми изпратиха.Ако искате нещо не вписано във формата,трабва да го опишете в първоначалното писмо.
 

Attachments

  • orderform.docx
    60.9 KB · Прегледи: 48

adro

Потребител
Здравейте, някой поръчвал ли е цев директно от Lothar Walther и ако да, колко излезе доставката. Ако има и други подробноти споделете.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
adro написа:
Здравейте, някой поръчвал ли е цев директно от Lothar Walther и ако да, колко излезе доставката. Ако има и други подробноти споделете.
https://www.gunspares.co.uk/shopdisplaycategories.asp?id=24908&cat=Airgun-Barrel-Blanks
Май всичко идва от тук.Общо малко над 300 лв. за масовите цеви с доставката.
 

Milen

Потребител
Пробвал съм директна доставка, но ми отговориха, че работят само с магазини и оторизирани лица.
 

diesel_d

Новодошъл
Хора, помагайте, скапаните Български пощи ми задържаха две пушки и един пистолет и въпреки, че отидох в София да ги отворят пред мен пак не ми ги дадоха. Там шефа на сигурността е някакво бивше ченге и не може да се говори с него. Пушките са Diana 75 и Feinwerkbau 300S, а пистолета е Walther CP2, дори не са за регистрация в КОС и не мога да се разбера със скапаните държавни чиновници. Писах в тази тема, защото не намерих друга по-подходяща, ако съм пропуснал може да я преместите. Помагайте :sos: :sos: :sos:
 

lynx

Редовен Потребител
Ще ги освободят пушките, след известни екшъни ще се оправи работата.
Сума народ от форума пука с пушки купени от е-гън, почти всичките са били "арестувани" при пристигането у нас, а нещата все някак са се управяли ;)
Моята пушка друг човек я освободи от там и не знам подробности за процедурата по освобождаването.
 

diesel_d

Новодошъл
Да ама въпроса е как да се оправят? В Петък говорих с шефа на сигурността по телефона да дойда ли до София да си ги взема и той ми каза да дойда, а като отидох там започнаха да ми мънкат и да ми показват някакви членове от закона на пощите - чл.90 и чл.102 и не ми ги дадоха вече. За какво трябваше да давам пари за път до София и да пътувам два дни, та после някакво държавно чиновниче да се прави на интересен. Сега адвокат ли да си наемам? Вече не знам какво да правя. Лошото е, че ми идва още една пратка от Германия и въпреки, че изришно предупредих немеца да го прати само по DHL независимо от цената пак отиде при тъпите "Български пощи". :eek: :eek:
 

Dominus

Редовен Потребител
на мен не ми пристигат две цеви от англия и никой нищо не казва. не мога да разбера къде са, но ако се окаже, че тоя въпросен пе....л е в основата ще му съкратя живота с 10 г. от главоболия.
направо съм бесен
 

njatanasow

Редовен Потребител
diesel_d написа:
Да ама въпроса е как да се оправят? В Петък говорих с шефа на сигурността по телефона да дойда ли до София да си ги взема и той ми каза да дойда, а като отидох там започнаха да ми мънкат и да ми показват някакви членове от закона на пощите - чл.90 и чл.102 и не ми ги дадоха вече. За какво трябваше да давам пари за път до София и да пътувам два дни, та после някакво държавно чиновниче да се прави на интересен. Сега адвокат ли да си наемам? Вече не знам какво да правя. Лошото е, че ми идва още една пратка от Германия и въпреки, че изришно предупредих немеца да го прати само по DHL независимо от цената пак отиде при тъпите "Български пощи". :eek: :eek:
Колега DHL са немските пощи.Поне до скоро беше така.
 

diesel_d

Новодошъл
njatanasow написа:
diesel_d написа:
Да ама въпроса е как да се оправят? В Петък говорих с шефа на сигурността по телефона да дойда ли до София да си ги взема и той ми каза да дойда, а като отидох там започнаха да ми мънкат и да ми показват някакви членове от закона на пощите - чл.90 и чл.102 и не ми ги дадоха вече. За какво трябваше да давам пари за път до София и да пътувам два дни, та после някакво държавно чиновниче да се прави на интересен. Сега адвокат ли да си наемам? Вече не знам какво да правя. Лошото е, че ми идва още една пратка от Германия и въпреки, че изришно предупредих немеца да го прати само по DHL независимо от цената пак отиде при тъпите "Български пощи". :eek: :eek:
Колега DHL са немските пощи.Поне до скоро беше така.

Е не са точно само немските пощи:

International shipping, courier, and packaging service. DHL was established in 1969 by Adrian Dalsey, Larry Hillblom, and Robert Lynn. The name DHL is derived from the first initial of each founder's last name. DHL has numerous cargo transport systems including planes, trains, and boats. DHL serves more than 120,000 designations and 220 countries. As of 2002, Deutsche Post World Net owns the majority of shares.

Но не там е въпроса. Молбата ми беше да дойдад през офиса на DHL в България.
 

Dominus

Редовен Потребител
Сагата с моите цеви приключи най-сетне.
Цял ден ходя по офиси на пощенски клонове да си търся пратката. Никой нищо не можа да ми каже. Накрая звъннах на някакъв телефон от интернет и еврика. Вдигна ми някаква госпожа която само като чу кралски пощи и ми каза че пратката няма да бъде доставено от български пощи. Само дето ги псувах толкова. Ама и те патки. Хабер нямат, че кралските пощи имали договор с друга фирма за вътрешно-куриерски услуги. Въпросът беше коя е аджеба тая фирма. Отворих гуглето и първото което се сети да напиша беше "Royal mail в българия". Докато се усетя бях във форума БГ мама. И пак до майките опрях. От тях разбрах че това е интерлогистика. Намерих телефон и им звъннах. Така открихме топлата вода и извора на белоногата.
Заключение: Ако купувате от великобритания и стоката пътува с кралски пощи, трябва да си търсите стоката в Интерлогистика.
 

TeXHo

Потребител
Ако купувате от Великобритания, ползвайте gabco.org и ще си спестите много нерви и най-вероятно и пари. Това не е реклама, а споделен опит. Благодаря на lordged, че ми отвори очите за тази фирма.
 

Dominus

Редовен Потребител
Пана, не бях имал проблеми с чеймбърс, а и сега бих казал че са си пичове. Веднъж сбъркаха калибъра и ми пратиха нова цев преди дори да съм им изпратил грешната. После ми възтановиха и пощенските разходи които направих. Пичаги са си. Сега грешката не беше в техния телевизор. Той всъщност и Гордън не знаеше за това. Питал Royal meil и те го засилили към БГ пощи. Абе пълна каша. Писах му да иска и пише телефонни номера занапред.
Иначе всеки начин за евтини доставки е атрактивен и трябва да се опита. :cheers:
 
Нагоре