Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

оги-пз

Редовен Потребител
Неса станали да. Но точно преди 2 години е обявиха на изложението. Той я поръча септември месец.
Само да уточня, че както го налапах тоя булпап, ако небях си взел къща тогава и бях го поръчал досега щях да съм подлудил вносителя и най вероятно щях да съм си истеглил капарото.

Пп това малко ми звучи, като още 6месеца.:wall:
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Да благодаря Макси, цената е добра, но няма да се бутам в началото. Ще почакам да заваксат бройки и тогава, може би 7.62мм.бих си взел.
 

hlapeto

Потребител
Импакта го отказах отдавна.
То по вероятно да се пенсионирам някога преди да дойде пушката.
В Пазарджишка имаме човек, който търпеливо вече 2г.чака.

Хубавите неща бавно стават !
Аз чакам от 2006-та за Дейстейт и си мълча , ти за някакви си две години...
 
7

7842

Гост
Хубавите неща бавно стават !
Аз чакам от 2006-та за Дейстейт и си мълча , ти за някакви си две години...
Ако беше си поръчал совалка от САЩ отдавна да беше при теб,вероятно о до луната щеше да си ходил вече:D
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ники хлапето си е пърчал дейстейт преди години, но от калпав продавач в Англия и той е решил да не изпраща пушката, а парите са му преведени.
Преди време иссах да си купя Ева по този начин, но ме светнаха, че Англичани били играчи.
 

barbaron

Редовен Потребител
Моя импакт дойде на седмия ден след поръчката(превода), но и там вече са изчерпани. Куриерите обаче могат да го бан-нат без да дават обяснения и въпреки, че продавача се кълне, че "ако някой се осмели да му вземе пушката", ще изпрати нова бройка - 7-те дена ми се видяха цяла вечност, докато не я взех в ръце.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Ники хлапето си е пърчал дейстейт преди години, но от калпав продавач в Англия и той е решил да не изпраща пушката, а парите са му преведени.
Преди време иссах да си купя Ева по този начин, но ме светнаха, че Англичани били играчи.
Оги това предположих и имах предвид, че пушка се поръчва от там, от където си сигурен, че няма да има приключения.
 

jako_1

Редовен Потребител
Колеги здравейте. Днес мой приятел си купи Херколес 6.35 и иска да я позасили. Някой можели да даде съвет как да стане? Благодаря предварително.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Е че тя си е засилена достатъчно.
Мята 2.2гр 330мс от кутията на въздух, просто работи във високите налягания.
Нека да я надуе на 240бара и да пробва.
 

Dominus

Редовен Потребител
Това е голем туч. Много тежи. Не съм му в категорията. Шрауда му е сигурно 3мм.стена. Зареждането уникално. Поне 15кг. пружина.
 

Attachments

  • IMG_20170323_170627.jpg
    IMG_20170323_170627.jpg
    459.4 KB · Прегледи: 116

rivan

Редовен Потребител
колеги,някъде има ли писано нещо за те това чудо:
https://arms-bg.com/oragie/vazdushn...-wood-pcp-4,5-5,5-мм-полуавтоматичнаarms.html
че цялата тази мегахиперултратема може и да е била удачна,когато е имало 1-2 модела на хасанчо,но сега започнаха да излизат модели всеки месец и все по-трудно ми е да намеря това, което ме интересува
 

оги-пз

Редовен Потребител
Колега този хатсан, даже май не е зареждан по магазините.
Павка не е толкова страшен херкулеса.
Все пак името трябва да си му подхожда по някакъв начин.
 

rivan

Редовен Потребител
Трябва да го има и в булпап вариант и утре ще проверя в магазина има ли го в действителност.Обикновено на артикулите, които не са налични не им слагат цена.
 
Нагоре