FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

du6ata

Редовен Потребител
Може ли да видя една група на 50м в 7,62 от Вулкан 3 със слухове.
А така да се знае от скромният ми опит и след стрелба с колегата Славев мога да твърдя че Импакта надстрелва вулкана на всяка дистанция до 200 м в 5.5 по натам не сме ги пробвали еднакви слъгове еднакви условия еми просто няма база за сравнение
 

Павката

Редовен Потребител
А така да се знае от скромният ми опит и след стрелба с колегата Славев мога да твърдя че Импакта надстрелва вулкана на всяка дистанция до 200 м в 5.5 по натам не сме ги пробвали еднакви слъгове еднакви условия еми просто няма база за сравнение
Щом ти ги сравняваш,значи база има.1.С Импакт от кутията ще ти е малко трудничко да"надстреляш"
Вулкан
2.
Има разлика в цената
3.Много зависи кой стреля.
Сам казваш,че опитът ти е скромен,така че хайде да не правим генерални изводи...
 

njatanasow

Редовен Потребител
В Банево ,на 1вата среща, общо взето всичките Фхксове дадоха по- добри резултати от Вулканите.
Емо,тогава имаше отвратителен вятър.Предполагам че тогава имаше голямо значение кой стреля! ;)
 

du6ata

Редовен Потребител
Щом ти ги сравняваш,значи база има.1.С Импакт от кутията ще ти е малко трудничко да"надстреляш"
Вулкан
2.
Има разлика в цената
3.Много зависи кой стреля.
Сам казваш,че опитът ти е скромен,така че хайде да не правим генерални изводи...
Еми ок вземи си твоя вулкан и ела и него да над стрелям може и малко финикийски знаци да се сложат да е по интересно
 

Павката

Редовен Потребител
В Банево ,на 1вата среща, общо взето всичките Фхксове дадоха по- добри резултати от Вулканите.
Имах си хас пушка която струва доста повече ,а отделно си вложил време и нерви да не покаже по-добри резултати.Въпросът е кой какво търси-дали да изстреля 100кутии слъгове с кеф или да търси "състезателен"резултат на всяка цена.Хора разни.
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Аз не мога да разбера защо толкова ви пука коя пушка стреля по-добре на еди си колко метра. Има над 10 фактора, които ми идват на ум на прима виста. Това е като да вземеш 2 чисто нови коли от магазин и да кажеш едната е по-бърза… И какво от това? Аз пък на Банево не видях нито една група, на нито една пушка, от нито една марка, като споделените във “снимки на вашите мишени” . Това ми е достатъчно. Хора кефете се на играчките и си ги ползвайте със здраве. Всеки коментиращ тук може да си позволи и FX и AGT. Въпрос на вкус е… Хората пък с Вулкан, вече наистина на пиедестал го качихте. Пушка за 3 бона още малко и мусака ще кажете, че може да прави… Станахме като БМВ форум братче, Мерцедеса бил по-добър…
 
Последна промяна:

shaman

Редовен Потребител
Мдаа.. Темата тръгна в грешна посока според мен...
Вярно, че и аз имам вина за това и много съжалявам.

Идва Коледа и по-добре да празнуваме, отколкото да се дракаме за такива неща..

Нека тук да продължат да се разискват и дискутират теми, само свързани с FX !
 

Евгений Б.

Редовен Потребител
Като цяло, такива спорове са доста полезни. До вчера се колебаех м/у двете марки, съответно Маверик ли да е или вулкан 500 и... И вече заглеждам АирМакс и Калибргън, чуденката ми рязко пое в друга посока.
 
Последна промяна:

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Като цяло, такива спорове са доста полезни. До вчера се колебаех м/у двете марки, съответно Маверик ли да е или вулкан 500 и... И вече заглеждам АирМакс и Калибргън, чуденката ми рязко пое в друга посока.
Лоши везни, лоши :lol: :cheers:
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Като цяло, такива спорове са доста полезни. До вчера се колебаех м/у двете марки, съответно Маверик ли да е или вулкан 500 и... И вече заглеждам АирМакс и Калибргън, чуденката ми рязко пое в друга посока.
Загледай и EpicAirguns .Дано не са изкарали дървения приклад докато взема Кинга :D
 

Licho

Редовен Потребител
Винаги ще излизат нови неща...В момента,напр. е много актуален някакъв нов модел-Red panda(даже не знам чие производство е !),с който, на последното световно първенство по екстрем.бенчрест в Щатите, баща и син печелят първо и второ място.
Извинявам се за отклонението от темата!
 
Последна промяна:

mitkogolf

Потребител
Какво означава височита на мерника,че нещо се заиграх с тази пограма на елемент?Другите неща уж ги подпълних само това ми остана.И как най лесно се взема нулата?Ако така правелно е зададен въпроса от моя страна....
 

Attachments

  • Screenshot_20231223_185639_Element Ballistics.jpg
    Screenshot_20231223_185639_Element Ballistics.jpg
    100.7 KB · Прегледи: 24
Нагоре