FX- внимание

niki 67

Потребител
Нещо ново

View attachment 114512

Та на въпроса за 425 лв. FX можеше да се постараят повече. Само на мен ли ми излиза тая тъпа гума?
Извинете невежеството ми, но кой туй нящо от снимката?
Автора на поста е можело да го щракне от няколко ракурс а...
 

niki 67

Потребител
колегата се оплаква от занижения качествен контрол от страна на FX…
В случая се касае за гумената тапичка, която покрива порта за зареждане - на всичките хронота е много афиф и се вади лесно
Ами и аз имам FX хроно ама такава хуйня няма, с батрии е!
 

Attachments

  • IMG_20240211_201219.jpg
    IMG_20240211_201219.jpg
    99.2 KB · Прегледи: 36

radosten

Потребител
Извинете невежеството ми, но кой туй нящо от снимката?
Автора на поста е можело да го щракне от няколко ракурс а...
Туй нещо е хронограф на FX.Мислех, че повечето са наясно и за това не съм качил повече снимки.
 

ipeshev

Новодошъл
И аз го забелязах и не съм във възторг, просто не е редно, и не винаги се усеща човек че го е направил. Според мен трябва да има поне индикация че имаш чашка
 

niki 67

Потребител
Туй нещо е хронограф на FX.Мислех, че повечето са наясно и за това не съм качил повече снимки.
Извини ме колега, но от снимката която си сложил, за човек който не виждал точно такъв хронограф, съгласи се, че няма как да познае какво е! Моя е бая по различен та затова...
 

radosten

Потребител
Извини ме колега, но от снимката която си сложил, за човек който не виждал точно такъв хронограф, съгласи се, че няма как да познае какво е! Моя е бая по различен та затова...
Грешката е моя.
Гумата е тукa ,.а на тези, които я няма, сори.
 
Последна промяна от модератор:

shaman

Редовен Потребител
Не е FX, но това важи за повечето пушки !

Ако усетите, че си променя звука и не виждате и чувате попадението - спрете да зареждате, че може да стане така:

IMG_3048.JPG
 

немезис

Редовен Потребител
Не знам на колко ракии,или нещо по-силно трябва да е човек,за да набута толкоз проектили,без да му направи впечатление .Ако не го е направил нарочно, (примерно ако е чужда пушка от яд нещо).
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Може да се случи на всеки, който е предоставил пушката си на някой приятел да постреля. Аз така я дадох на човек, който е стрелял поне 10 пъти с нея , но никога не му се беше случвало да вкара 2. Докато правих барбекюто чух само: - Не иска да се затвори лоста.. Още като ми го каза разбрах какво е станало. Така, че може и това да се е случило. Моя вина е естествено, че не съм бил до него през цялото време, но като цяло не ми пука особено каквото и да беше станало. Да сме живи и здрави! :D
 
Нагоре