FX- внимание

Laferrari63

Редовен Потребител
Малък съм, ама колко фишека сме изстреляли като бяхме деца... Обирах на майка ми и последното списание. Дори пантроднаш си правихме около кръста и слагахме руло от тоалетна хартия на тръбата отгоре с 2 клечки за зъби на кръст и ги ползвахме за "оптика" :D . За това ли ми говориш или по вашето време нещо друго сте умували ? Малко на спам го обърнахме, ама живи и здрави!
 

DimitarV

Редовен Потребител
Малък съм, ама колко фишека сме изстреляли като бяхме деца... Обирах на майка ми и последното списание. Дори пантроднаш си правихме около кръста и слагахме руло от тоалетна хартия на тръбата отгоре с 2 клечки за зъби на кръст и ги ползвахме за "оптика" :D . За това ли ми говориш или по вашето време нещо друго сте умували ? Малко на спам го обърнахме, ама живи и здрави!
Кала , ся ако кажеш , че и турети сте имали на клечките с рулото...хахаха
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Не е FX, но това важи за повечето пушки !

Ако усетите, че си променя звука и не виждате и чувате попадението - спрете да зареждате, че може да стане така:

View attachment 114921
Онзи ден и аз извадих 6 слъга, от един Daystate Air Ranger 6,35.
 

De_Marco

Редовен Потребител
От къде може да се поръча китът? Поръчах едни капачета за юсб, ама нещо ми простеят, а на Фх все пак е явански каучукът, събиран от девственици!
От кой край на девствениците е събиран, горният или задният? :-[
 

ipeshev

Новодошъл
класическите пушкала имат гилза и докато не се извади няма зареждане на нов патрон, а тук имаме само проектил който има само път напред и нищо пречи да набуташ много, поне аз не можах да измисля нищо смислено
 
Нагоре