Air4Guns - Горивото за вашите пушки!

Laferrari63

Редовен Потребител
За момента работя само онлайн, работи се и по въпроса за физически магазин, но за момента това ми е 3та работа и 24 часа едвам ми стигат :D . Възможно е и лично предаване за София, имам склад и продажбата може да се осъществи там.
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Пристигнаха току що оптиките на Discovery. Взел съм няколко класа, като най-хубавия е HD GEN2 5-30x56FFP. И да ви кажа честно, вижда се супер през нея! Имам и далекомери 1200м пак на Дискавъри, качеството е доста на ниво. Монтажи и нивелири за оптиките също са налични. Ще кача всичко на сайта да видите моделите, но ще е утре, че доста се разболях и нямам сили днес.

П.П Другата седмица чакам далекомерите на SNDWAY.
C76BF107-3703-48BE-AE1D-1B1D5379BA6F.jpeg
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Ще си позволя една препоръка. Нивелите които предлагаш са много хубави,но не винаги използваеми. Като сложиш паралаксно колело и нивела става невидим,защото идеята е с едното око докато гледаш през оптиката,с другото да виждаш нивела. Та в тоя случай си трябва нивел за шината. Аз не съм заинтерисован,че миналата седмица си поръчах,но за други ще са полезни. Ей такива си поръчах,че са дизайнерски.
Screenshot_2024-03-12-12-38-45-959_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Ами попринцип поръчах и от тях, но естествено, че пак китайците са забравили нещо :) . Аз на моята пушка съм и с двата вида. А и чрез тези двата нивелира се монтира най-лесно оптика.
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Колеги, в чест на отварянето на магазина, реших, че искам да направя един малък жест - 15% отстъпка на 100-ния ми клиент. В момента сме на номер 91. Ще споделя тук избрания, ако е съфорумник. :)
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
А за качествени мишени на цени,неизискващи продажбата на бъбрек,не си ли се замислял да вкараш?
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Би било добре да ги има в магазина. Лошото е че продукта не може да се предвиди с кое качество на материалите ще пристигне. Поръчвал съм няколко пъти такива мишени,дори 3 пъти от един и същ продавач,но и това не е фактор определящ за това което ще пристигне. Въпрос на късмет.
 
Нагоре