Air4Guns - Горивото за вашите пушки!

Laferrari63

Редовен Потребител
За мое нещастие приятелите китайци са забравили да пратят крановете с манометър и зарядните станции… ще ги сваля от сайта, скоро като пристигнат пак ще ги кача. Доста кофти случка, но няма какво да се прави..
 

nikolaym

Потребител
За мое нещастие приятелите китайци са забравили да пратят крановете с манометър и зарядните станции… ще ги сваля от сайта, скоро като пристигнат пак ще ги кача. Доста кофти случка, но няма какво да се прави..
Не ги сваляй
Направи ги че не са в наличност докато ти пристигнат
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Имам ги! Пиши.

Вече има и масло.



44C26CA7-DB53-4A62-AA0C-4EA3CDA89664.jpeg

Както и едни интересни ранички за бутилките. Доста са плътни и качествени, ако трябва да съм честен.

 
Последна промяна:

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Разгледах магазина - много добър и все добри артикули. Ако може и едно предложение - да има и консумативи за компресорите и филтрите. Веднага бих си взел масло и всичко за дехидратиране.
Много правилно, а и консумативите се продават по-често от колкото бутилки и компресори. Частите също не са лоша идея според мен. В смисъл купуваш си компресор веднъж на няколко години, но обслужването и ремонтите са си постоянни като при колите и всички останали машини :)

Успех на магазина!!!
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Колеги внесох още 3 модела компресори. Двуцилиндров със рамка/стойка. Едноцилиндров със масло сепаратор и един модел 12V/220V за кола. Също така имам и силикагел индикиращ (оцветяващ) . Довечера ще ги кача в сайта.
74648015-8672-42AF-9285-02DB6A63BB70.jpeg

5F22365E-FE72-4CF8-B7C5-31CB68A87C5A.jpeg
5A061B92-D2B3-4E27-9939-A634382DDEAD.jpeg82AEF1A8-7A4F-4767-B63A-341800BEAFC9.jpeg
 

Laferrari63

Редовен Потребител
За момента вкарвам само карбонови, защото не мога да намеря читави стоманени. Ако намеря със сигурност ще заредя.
 

O.K.

Потребител
Колеги внесох още 3 модела компресори. Двуцилиндров със рамка/стойка. Едноцилиндров със масло сепаратор и един модел 12V/220V за кола. Също така имам и силикагел индикиращ (оцветяващ) . Довечера ще ги кача в сайта.

View attachment 114811

View attachment 114810
View attachment 114809View attachment 114808
Здравейте,
Силикагелът може ли да се възстановява чрез изсушаване?
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Какво мислите за мулекулярното сито, поне в нета го дават като по-добър вариант от силика гела за улавяне на влагата?
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Ако е китайския вариант, със сигурност българския силикагел е по-добър. Аз съм със силикагел от този същия над година и половина вече и съм много доволен, наистина обира всичката влага, която излиза от компресора. Дори се вижда точно докъде стига влагата във филтъра, защото се оцветява.
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Ок, мерси. Аз май ще направя една комбинация, понеже така или иначе имам един филтър със сито и чакам да дойде още един който ще напълня със силика гел и да видим какво ще стане.
Пък и гледам Калоян има вече, да сефтосам и аз новия магазин :)
 
Нагоре