AEA оръжия

Ичи Геки

Редовен Потребител
Предполагам ще може да се засили още малко, за сметка на единия изстрел. Пуснат ли я за проодажба в щатите, вече имам вариянт да си я докарам, а ако я пуснат и в европа, още по добре. Но съм сигурен че ще има интерес и ще я има в европейските сайтове
 

kivanov

Новодошъл
Ще трябва мотокар за да си носи човек боеприпаси и въздух за стрелба. А как ли ще рита?
Едва ли ще "рита" особено.Тя самата пушка сигурно е към десет кила,а и виж какъв бабач спирачка са и сложили:D
 

SEPULTURA

Редовен Потребител
Китаеца се е надъхал хаха И какви са тези 7000psi (480bar),не ми е яснo,като до колкото знам над 400 бара въздуха се втечнява (може и да греша,нещо такова си спомням)
Или от airguns ще минаваме вече на waterguns :D
 

batnan

Редовен Потребител
Това чудо, може ли някой с тия програми дето ги ползвате да му изчисли траекторията/ с графика ако може/ :)
 

shaman

Редовен Потребител
Днес ми остана малко време да прегледам каталозите и попаднах на нещо интересно в каталога на AEA:

IMG_3176.JPG

Свръхзвукова пушка заедно със специални проектили за нея :)
Стреля в 7.62 с 420 м/с 3.24 грамови проектили или казано по друг начин - скромните 286J енергия !o_O
 

llcoolj

Редовен Потребител
Китайците дали ли са информация с каква цев и стъпка е въпросната свръхзвукова пушка ?
 
Нагоре