AEA оръжия

SEPULTURA

Редовен Потребител
Видеото с 1100cc+700cc бутилка на AEA S45
Завалията..във всички видео винаги нещо се чупи,я камерата,я пушката,я пълнителя... :D

 
Последна промяна:

Lighthammer

Редовен Потребител
Вариант на (или същият като) AEA Defender вече има в Европа, в gogun.de. Това е двузаряден пистолет, който изстрелва стрели уж за под вода, но не само. Въздухът е в "патроните", които се помпат до 350 бара. Ето ви едно клипче на английски, ако ви е интересно, има и на немски. До 50 джаула мощност. Не го тестват на повече от 10 м, вероятно има защо. :D Американците продават и други, мисля, че нарезни, тръбички, с които да стрелят слъгове. Но както винаги, там е различен свят.
1.png
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Относно приклада на НР, завърта ли се на 180⁰,заключва ли се при сгънато положение?
 

mobilen

Редовен Потребител
Не се заключва и може да се фиксира на всякакъв ъгъл.Има резби и стопорни гайки от двете страни на ключалката.
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Просто знаят, че ще имат голям пазар в Щатите за тоя топ. Не са го правили за Европа, вероятно :broom:
 

немезис

Редовен Потребител
Хмм.Това "проектилче"като го гледам сигурно е 150 грама ,за да стигне 5400 дж. трябва да ги стреля с 270 м.с. пък и 5 изстрелаo_O .Бутилката на пушката трябва да е 3,4 литрова.Скептик съм.
 

Ичи Геки

Редовен Потребител
Надявам се да съм първия с такава пушка, даже тея дни си пускам piledrivera за продажба, да се подготвя за зевса
 

SEPULTURA

Редовен Потребител
Надявам се да съм първия с такава пушка, даже тея дни си пускам piledrivera за продажба, да се подготвя за зевса
За какво ти е? Динозаври ли ще преследваш с това корабно оръдие? хаха :D
 

kivanov

Новодошъл
Надявам се да съм първия с такава пушка, даже тея дни си пускам piledrivera за продажба, да се подготвя за зевса
Имаш време.Китаеца в клипа каза,че за щатите евентуално ще е в продажба от октомври,значи за европа сложи поне още два-три месеца и стискай палци въобще някой да се дореди до свободна бройка за внос в тези срокове!
160 грама олово с диаметър 24мм.,засилено с 250м/с и 5400J дулна енергия...лудница някаква:lol:
 
Нагоре