Ямболската група

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Не е трудно, но си иска компютърни умения. Пускам ти го на мейла. Звънни ми след 10 минути. 0895701185 Петър
 

kamoto

Редовен Потребител
Добър вечер на всички от нашата, Ямболска група!!!
След като Петър ми даде Аватата, вече се считам за горд член на групата!!!
 

kamoto

Редовен Потребител
Продавам висок монтаж на Leapers ф30 за 22 база. Монтажа е чисто нов, не е слаган, закупен е от Ямбол, от pushka.eu - магазин Карото. Ако има някой на лично или на тел. - номера ми е на профила ми.
Продавам го защото ми идва висок, взех си среден монтаж.
 

st_beer

Редовен Потребител
Пусни обява в раздел купува продава. Направи снимки на нещата. Сложи им цена и остави телефон за връзка с теб . Така на писано в темата на групата няма как да се продадат.
 

kamoto

Редовен Потребител
Или при Георги Янков, к-с "В. Левски" бл. 10, тел.: 0889720618
Аз при него си заредих 10 л. бутилка на 300 бара.
 

kamoto

Редовен Потребител
Jorom, ако бутилката ти е голяма, то трябва да има валидна "водна проба", която да оказва до коя година е. Ако няма валидна "водна проба" е рисковано и не знам дали някой ще се наеме да зарежда. Все пак налягането е голямо и това си е.......бомба!!! С това ШЕГА И ПОДЦЕНЯВАНЕ НЕ Е ДОПУСТИМО!!! Това е мое лично мнение, на базата това което съм чел и това което са споделили хора които се занимават с това. А, за "водната проба", ако те интересува, пиши или звънни - 0898326707 Камен.
 

Jorom

Редовен Потребител
Бутилките ми са нови, и не им трябва водна проба, единствената ми стара бутилка има водна проба от Мин година.
 

kamoto

Редовен Потребител
Добър вечер на всички от групата!
Послушах съвета на St_beer и пуснах обявата за монтажите на Leapers, които продавам в раздела "купува/продава - всичко останало". Приложил съм снимки и съм обявил и цената.
 

kamoto

Редовен Потребител
Привет! Не, в Ямбол не знам да правят водна проба! Знам, че във Варна и Бургас правят водни проби.
 
Нагоре