Ямболската група

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Колега, не си длъжен да купуваш скъпа пушка и оборудване. Ако не си много претенциозен, можеш спокойно да опиташ с някое Гамо с барабан за съчмите, удобни за зареждане и смятам че добре стреля без интервенции. Един колега от групата я има, стрелях с нея 20 изстрела, добри впечатления имам. Цена може би около 350 лв ли е, не се сещам, в калибър 5.5
Е, не е 350 но си заслужава : https://www.pushka.eu/product/Въздушна-пушка_GAMO-Roadster-IGT-10X-GEN2-кал-5.5-мм
 

zerrku

Потребител
На следващият излет ако дойде колегата ще му дам да постреля с гамото да види дали е неговата пушка :) за сега е на към 1500 изстрела и няма забележка, с The PuNiShEr и замервахме скоростта лятото и след това началото на декември - скоростите бяха едни и същи :)
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
На следващият излет ако дойде колегата ще му дам да постреля с гамото да види дали е неговата пушка :) за сега е на към 1500 изстрела и няма забележка, с The PuNiShEr и замервахме скоростта лятото и след това началото на декември - скоростите бяха едни и същи :)
Аз очаквам и другата зима да са същите, пушката е страхотна за мен като продукт и съотношение цена /качество.
 

kamoto

Редовен Потребител
Добър вечер zerrku!
Благодаря за предложението. Сега разгледах въпросната пушка и останах меко казано ОЧАРОВАН.
Следващата която си взема ще е именно такава.
Ще ми е особенно приятно да се запознаем и на живо, но нека да се "окомлектовам" нацяло и ще постреляме.
Наздраве и приятна вечер!
 

zerrku

Потребител
Виждам, че Петър ти предлага модела roadster, а моята е speedster. Мисля, че разликата им е само в приклада. Ако имаш възможност ги виж и 2те за да предцениш коя ще ти е по удобна.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Въпрос на усещане при прикладването. Иначе са си едно към едно в общи линии ;):sniper2:
 

zerrku

Потребител
Загледах се назад в темата, човека си чака бигмакса... Къде го хвърлихме с тея гамота :D
Надявам се следващата седмица да има хубави дни за стрелба и да се съберем повече хора :)
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Загледах се назад в темата, човека си чака бигмакса... Къде го хвърлихме с тея гамота :D
Надявам се следващата седмица да има хубави дни за стрелба и да се съберем повече хора :)
За Андонов бе Гамото, но нещо се оплетоха нещата, или по-скоро той спря да пише и те така....... :lol:
 
Последна промяна:

kamoto

Редовен Потребител
Добър вечер на всички от Ямболската група!
Група, да се похвалв: вече съм горд собственик на Bigmax X. Взел съм оптика, монтажи, 10л.бутилка, зарядна станция. Остава пушката да я пипне Николай от Русе и ще очаквам съдействие за прострелването и приемането ми като член на групата!!!
 

st_beer

Редовен Потребител
Добър вечер на всички от Ямболската група!
Група, да се похвалв: вече съм горд собственик на Bigmax X. Взел съм оптика, монтажи, 10л.бутилка, зарядна станция. Остава пушката да я пипне Николай от Русе и ще очаквам съдействие за прострелването и приемането ми като член на групата!!!
Вземи цъкни една снимка да покажеш красотата на хората. Аз вече я видях пръв и ударих едно малко рамо за грубия монтаж на оптиката. Въпреки, че отнесох един скандал се радвам, че малко помогнах до колкото можах.
Съжалявам, че стана свидетел на това и се радвам, че пропусна останалото. Ползвай си я с здраве и много точни изстрели.
П.п
Много ми се искаше да мога да ви дам файла с аватара на групата, но за съжаление вече нямам програмата на тоя компютър и всичко остана на старата щайга, която сдаде багажа. Иначе с удоволствие бих направил на всеки такова.
 

kamoto

Редовен Потребител
Миро, искренно съжелявам, че ти причиних тези главоболия и този лют скандал. Тя се чуваше отвън!!! Който минаваше се обръщаше!!! Ако и за миг предполагах, че ще стане така, изобщо нямаше да те ангажирам!!! Чисто човешки и от сърце ИЗВИНЯВАЙ!!!
 

kamoto

Редовен Потребител
БЛАГОДАРЯ от сърце The PuNiShEr!!! Ооооо, бъдете убеден, че ще настоявам за тази манипулация - все пак съм новак!!!
 

kamoto

Редовен Потребител
Предполагам, че няма да е проблем, прострелката да е "център на 50м?" Мисля,че това е "класика"?
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Вземи цъкни една снимка да покажеш красотата на хората. Аз вече я видях пръв и ударих едно малко рамо за грубия монтаж на оптиката. Въпреки, че отнесох един скандал се радвам, че малко помогнах до колкото можах.
Съжалявам, че стана свидетел на това и се радвам, че пропусна останалото. Ползвай си я с здраве и много точни изстрели.
П.п
Много ми се искаше да мога да ви дам файла с аватара на групата, но за съжаление вече нямам програмата на тоя компютър и всичко остана на старата щайга, която сдаде багажа. Иначе с удоволствие бих направил на всеки такова.
Аватара е от мен, Ivan 888 вече е оборудван ;)
 
Нагоре