ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

tvt1968

Редовен Потребител
Приятели, в навечерието на Новата година искам да Ви кажа живи и здрави да сте, много десетки и много сбъднати мечти/демек нови пушки/ и дано и занапред си помагаме по начина по който сме си помагали и досега - с мнения, със съвети със взаимопомощ и нека да си останем приятели!!!
По този повод ще си позволя да Ви разкажа една притча....
По дълъг и уморителен път вървял човек с куче. Двамата били напълно изтощени. Изведнъж видели пред себе си оазис: прекрасни порти, зад оградата - музика, цветя, ромолене на ручеи.
- Какво е това? – попитал пътешественикът пазача на портата.
- Това е раят. Ти вече си мъртъв, можеш да влезеш и да си починеш истински.
- Има ли вода?
- Колкото искаш – чисти фонтани, прохладни басейни.
- А ще ми дадат ли храна?
- Колкото поискаш.
- А кучето?
-Съжалявам, с кучета не може! То трябва да остане тук.
Пътешественикът продължил нататък. Скоро стигнал до една ферма. На портала и също имало пазач.
- Може ли да пием вода тук? – попитал човекът с кучето пазача.
- Да, на двора има кладенец.
- А кучето ми?
- До кладенеца има поилка.
- А дали ще ви се намери малко храна?
- Да, ще те нахраним.
- А за кучето?
- Ще се намери кокалче.
- Какво е това място?
- Това е раят.
- Но пазачът на оазиса, покрай който минах преди да стигна тук, ми каза, че раят е там.
- Лъже! Там е адът.
- Но как търпите това?
- Те са ни много полезни, защото до рая достигат само тези, които не изоставят приятелите си.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Честита Нова Година Приятели!
През Новата 2024 Ви пожелавам преди всичко да сте здрави, Вие и всички хора около Вас, които обичате и Ви обичат.
Пожелавам Ви да имате много време да правите НИЩО.
Да правите това, което искате, а не това, което трябва.Това, което Ви прави щастливи.
Нека най-доброто от вашето минало
е най-лошото в бъдещето ви.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Момци, Нека, Ви е честита Новата 2024 г.! Успех във всичко, което умеем, късмет във всичко, което не зависи от нас и сбъдване на всичко за което мечтаем!
 
Нагоре