Старозагорската група

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз ще се замъкма да гръмна некоя мишена...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Щом няма да съм сам е добре, няма само на топло да седим по цял ден, нека малко и да постудуваме :D Айде другите да не се ослушват ами да се обличат дебело и да идват :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Добре си пострелях макар и снежено температурата беше малко над нулата и на слънце беше добре тъкмо малко разтърках буталата на двете пружинки :)
 

Андрей

Новодошъл
Аз прочетох за срещата и ходих на мястото където ми беше показано на картата малко по нагоре към 2-2и нещо бях там но никой не видях оглеждах се осуквах се и си тръгнах или бях закъснял или не бях на точното място незнам
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз прочетох за срещата и ходих на мястото където ми беше показано на картата малко по нагоре към 2-2и нещо бях там но никой не видях оглеждах се осуквах се и си тръгнах или бях закъснял или не бях на точното място незнам
Там бяхме до около 16 часа, ти да не беше с един джип дето кривна плахо към нас и после изчезна ?
 

Андрей

Новодошъл
Искам да изкажа исктени благодарности на колегите soundmax и ТоНКа за бързото отзоваване и съветите които ми дадоха.Благодаря ви момчета супер сте
 

Андрей

Новодошъл
Два пъти минах от там но не знаех че трябва да влезна в пресечката и да мина по моста благодаря за опътването за другия път ще знам
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Груп'та вие не ме мислете че разпродадох едно друго ами айде утре на полянката да се видим и да постреляте,към 12:00 мислим с Тачи да сме там.Ще се радвам да се видим и да се посъберем.:cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
В събота аз съм зает, но в Неделя мога да дойда ако ще се събирате и отново, весело изкарване.
 

praetorian

Редовен Потребител
Аз утре съм ангажиран по принцип, но ще звънна следобеда да се чуем дали сте горе и евентуално да се и видим :cheers:
 

ToHKa

Редовен Потребител
Дайте в неделя сутринта, утре ме няма ?
като гледам повечето сме заети в събота ?
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ами то по принцип на всички в неделя си е по-удобно от край време, значи си е решено - Неделя ще сме по-масово на поляната, и завиждам на тези които и събота ще могат да пострелят :cheers:
Какво ще кажете за 10 часа ?
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами аз имах работа която отпадна така че и събота и неделя съм свободен и за мен няма значение.Утре ще се чуя с Тачи да му кажа за неделя.ТАЧИ АКО ЧЕТЕШ ТОВА ДА ЗНАЕН В НЕДЕЛЯ ЩЕ СТРЕЛЯМЕ.Лека вечер на всички и до неделя.
 

тачи

Потребител
Дубрутру...понеже снощи се накюмурих ноо силно и главата ми днес се люшка между състоянията на тъпа болка и непонятна безтегловност приемам с радост предложението за неделя. Благодаря на Милко, че е написал посланието до мен с едър шрифт, та успях да го фокусирам, прочета и осъзная...;)Тогава когато си открия телефона, ще звънна на Милко да се уговорим за утре. До утре...ще се радвам да се видим най - после на полянката с пушки в ръка!
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ето и малко снимки направени с "Вихър".Много ми беше приятно днес скоро не се бяхме събирали толкова хора.Само лошото време малко ми развали кефа към края че краката ми бяха замръзнали.Лека вечер на всички и до нови срещи :cheers:
 

Attachments

  • DJI_0107.JPG
    DJI_0107.JPG
    458.9 KB · Прегледи: 42
  • DJI_0108.JPG
    DJI_0108.JPG
    505.4 KB · Прегледи: 42
  • DJI_0112.JPG
    DJI_0112.JPG
    507.7 KB · Прегледи: 44
  • DJI_0113.JPG
    DJI_0113.JPG
    488.3 KB · Прегледи: 42
  • DJI_0117.JPG
    DJI_0117.JPG
    538.5 KB · Прегледи: 41
  • DJI_0120.JPG
    DJI_0120.JPG
    463.4 KB · Прегледи: 42
  • DJI_0125.JPG
    DJI_0125.JPG
    443.9 KB · Прегледи: 45
  • DJI_0132.JPG
    DJI_0132.JPG
    536 KB · Прегледи: 43
  • DJI_0134.JPG
    DJI_0134.JPG
    567.2 KB · Прегледи: 42
  • DJI_0136.JPG
    DJI_0136.JPG
    519.7 KB · Прегледи: 42
Нагоре