Старозагорската група

Андрей

Новодошъл
Прав си ТАЧИ благодаря ти за съвета ще поизчакам още, искам да видя вашите пушки за да реша какво искам от моята и така,а по принцип аз си стрелям постоянно тъй като живея в кв.Зора а двора ми почти влиза в гората при всяка възможност съм там а преди да си взема GAMO то едно китайче ми служи вярно 6-7 години и винаги съм си стрелял в горичката без да си имам проблеми с полицаи или комшии или нещо такова затова че ако на някой му е по удобно или му е по близо кв.Зора винаги може да се разберем и да :rambo: постреляме няма никакъв проблем само мераклии да има :cheers:
 

Андрей

Новодошъл
Аз след като писах изчаках малко и като видях че няма мераклии реших да си поразглобя пушката да видя какво става но имам проблем не мога да развия болта на цевта за да я отделя от цилиндъра защо така не знам :wall:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Става ли да се ходи на голямата поляна да се стреля днеска аз си пострелях в Казанлък малко ама за утре ми се излиза пак да пострелям на обяд та ако става на баните и има други желаещи може и да се посъберем, освен ако не ви е много студено де.
 

v1ct0ry

Потребител
ако се остави колата на пътя и пеша се разходи човек :)
иначе снега е доста ... поне за мен :)
за стреляне става :) щом си виждаш мишената над снега :D
 

ToHKa

Редовен Потребител
Геее, нито "при кмета" съм прочел ,че се събирате, нито за стрелба .......цццц , звънкайте бе стипции :(

Андрей , имам Гамо Биг Кат , много приятна пушчица, ултра лека и повратлива, всичко по нея е полимер,цевта е облякана, спусъка е изцяло пластмаса, за това я водят all weather , няма кво да раждяса демек (образно) .

Като за начало послушай Тачи, изстреляй 1-2 кутии чашки и след това щe си прецениш.

Аз примерно съм с ГП (голямо удобство за песконтрола + по малко стрес за оптиката и повишаване на точността).
Настройка на спусъка от шестограмчетата, този SAT спусък почти не подлежи на тунинг, и без това си е лек.
SWA технологията за абсорбация на отката е добра тук, махни 2-те долни силиконови блокчета , остави само горното, разликата е усезаема.
Може да се полира входа на цевта (от към цилиндъра) , 1-2 милиметра от нарезите да се поизпилят, понеже цевта е малко под калибрена и трудно се прорязват в началото, ефекта е добър.
Дулна фасчица също може да се сложи макар че има балестичен тонел последните 20 милиметра (няма нарези).

Като цяло е добра пушка за удовоствия и пес.

Ако има нещо , драсни на лични.

Лекааа
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Утре ако ходите да стреляте се обадете ако нямам какво да правя ще дойда да пробвам Немското Субару на снега а и да се видим.:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Вече сме двама с дронове в нашия край.Отскоро съм притежател на дрон който ще замести хобито с пушките за сега докато всичко не се нареди.Утре ще го взема но се оказа че при студовете не му се лети много,когато батерията поистине ми казва че няма да запали щото му е хладно.Иначе едно клипче от днес набързо направено
 

v1ct0ry

Потребител
евала им на тез Фантоми :)
да ти е честит :) и с кеф да си летиш!!! :) (предполагам е с монитор ? или пък очила ?)

Да, ТоНКа :)
поне лесно се оправя...:D
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами с каквото му сложа на дистанционното е, дали телефон дали таблет няма значение има си програма която си показва Х.Д. видео от дрона в реално време,показва също и данни за самия дрон батерии и всичко което може да ти трябва като височина дистанция скорост абе всичко.
При първа възможност ще го изведа на разходка но ако утре пак е под 0 ще си стои в нас на топло че и без това няма да му се лети в тоя студ.:lol:
 

ToHKa

Редовен Потребител
Ей Милче, рече и го взе , честито да ти е :) Много безавариини полети и тнт. :D
иска ми се и аз да полетя малко, ама за сега хвърлям ракетки през тераса и ги снимам с телефона :D
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз може да мина но не обещавам че може да съм зает.Тала че разберете се вие а ако мога ще мина.
 
Нагоре