Старозагорската група

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами айде ако ще стреляме ще ти се обадя само остави един тел на ЛС.Но да ти кажа че вероятноста да стреляме не е голяма че тук много валя и ще е кално.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Който иска да идва на полянката сме но само ще стреляме.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Айде и днес беше една много добра среща този път си постреляхме повече,казахме по някоя добра дума после попихме и малко бира и така пак не усетих кога мина деня,но сред добра компания така става.Имахме си и гости който се надявам да станат постоянни посетители и да дойдат някой път от рано когато сме в пълен състав и да видят как го правим ние с мръвките и там както си му е реда :cheers: :cheers:Беше ми наистина много приятно :cheers:
 

Attachments

  • IMAG0964.jpg
    IMAG0964.jpg
    1.1 MB · Прегледи: 52
  • IMAG0965.jpg
    IMAG0965.jpg
    1.3 MB · Прегледи: 50
  • IMAG0967.jpg
    IMAG0967.jpg
    1.3 MB · Прегледи: 53
  • IMAG0969.jpg
    IMAG0969.jpg
    1.4 MB · Прегледи: 45
  • IMAG0971.jpg
    IMAG0971.jpg
    1.3 MB · Прегледи: 49

methaa

Редовен Потребител
Много съм ви благодарен за топлото посрещане.
Надявам се да се срещаме по-често :cheers: :cheers: :cheers:
 

praetorian

Редовен Потребител
Днеска Илко мина да си кажем довиждане, преди да е заминал отново....Стана ми изключително тъпо :( :( :(. Той е поредния от многото приятели, които изпратих в чужбина - по гари, летища, или просто така....Все по-малко остават тука....
Много късмет ти желая, приятелю!!Лек път и доскоро! :bravo: :bravo: :bravo:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Твърдо нЙе съм аз.Ако се събирате пожелавам ви весело изкарване.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Айде групата имам пак да черпя за нови придобивки,ако не се похваля на вас че на кой друг.Преди малко ми пристигна бутилката от @Propar отново още един път му благодаря затова че е коректен и мога само да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ:cheers:.Освен бутилка си имам и възглавничка благодарение на @vas2308 много е удобна и много добре направена наистина си личи че се е постарал човека който я е правил.Васко и на теб ти БЛАГОДАРЯ за пореден път :cheers:.
Сега остава бай стругар да врътне три-четири неща да оправя по пушката нещо което ме дразнеше и да си направя преходник за бутилката и да си взема и зарядна станция но до нац.среща ще стане всичко да се надяваме че и оптиката ще дойде до тогава но там нещата са сложни и не зависят от мен.Иначе аз ще намаля срещите и ще наблегна на учението този месец,да не се чудите защо ме няма много много.Единствените ангажименти който ще поема ще са по организацията на нац.среща.:cheers:
 

Attachments

  • IMAG0978[1].jpg
    IMAG0978[1].jpg
    298.3 KB · Прегледи: 18
  • IMAG0982[1].jpg
    IMAG0982[1].jpg
    390.7 KB · Прегледи: 17
Последна промяна:

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Мерси,ще ми трябва успех че последна година трудно се изкарва.:D Цял ден се мъча да направя един проект и накрая пак хванах пушката да правя.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

lynx

Редовен Потребител
Не може ли да се прехвърлиш в специалност "пневматика"?
Така ще съчетаеш хобито с ученето(полезното с приятното) :p:D
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Абе то и сегашното ми е приятно ама да не ме карат да го правя .Нещо което не го правя за удоволствие ми е неприятно.Ако имаше такава спецялност щях да ходя и по лекции не както сега :D за жалост сега съм информатик и е много далеч от хобито освен ако не реша някой ден да гръмна компа с пушката.:p:rambo:
 

ilko_dim

Потребител
Пристигнахме благополучно! Засега всичко е нормално. Малко е странно от летни дрехи да преминеш на топли , но сега тук е 11 градуса и направо си е студ.
Поздрави на всички !!! :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Браво Илко много се радвам че всичко е наред и сте пристигнали.Още повече ще се радвам като си дойеш пак.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

Divako

Новодошъл
Здравейте снайперисти!
От къде в Стара Загора мога да се снабдя с чашки JSB Diabolo Exact Jumbo 1.03g, 5,5 mm?
Благодаря предварително.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Виж в Рами 5 срещу сладкарница неделя е горе долу.Преди съм взимал от там.Ако там няма пробвай в телевизионният сервиз долу в оръжейният магазин.И там имаше преди.Не знам дали сега зареждат и имат но цените са ужасно високи да знаеш в рами5 беше 24лв а в телевизионният сереиз 25.Това е за голяма кутия от 500чашки.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

Divako

Новодошъл
Благодаря за инфото:).
Скъпи, скъпи колко да са скъпи?В Казанлък няма никъде, онлайн с доставката са ми пак толкова така, че нямам кой знае какъв избор.
Поздрави.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ако искаш не се разкарвай до тук само за едни чашки утре ще видя дали има и ще пиша да знаеш къде и колко пари са.:cheers:
 

SAIGAA

Потребител
Милко - а аз искам ELEY TENEX - можеш ли да ми кажеш къде има ?
хахахаха базикам се - само паралиите и тея дето са с 3 чифта мъде стрелят с такива , а аз несъм нито паралия нито с 3 чифта
 
Нагоре