Старозагорската група

SAIGAA

Потребител
нещо трявба ли да нося ? оборудване ? скари котлони ?
аз ще дойда с малката до към след обед
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз ще взема мишени,газов котлон,сач за печене,маса,св.врат 2кила и тарелка кебапчета.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

тачи

Потребител
Здравейте, от мен маса, 4 стола, бира ( но ще я купя сутринта че да е студена и ще я сложа в хладилната чанта), нещо безалкохолно за Илко и някакви мръвки. Ако някой се сети за нещо друго звъннете моля ви, тъй като до довечера едва ли ще вляза пак във форума. Радвам се да се видим отново утре...пушки ще носим ли за фукане ;)...а сачми :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Пак като за сватба се подготвяме :meat: :cheers: :meat: :cheers: ;) ;) ;) за пушки сериозно ще си помисля да нося ли ;)
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Земи че то без пушка как?Не върви някак си. И Илко да не забрави чашкоуловителя да вземе ,ако не съм го написал правилно да поясня УНУЙ КАДЕ ВАЩА ЧАШКИ.

ПП.Всичко което споменах по горе е готово и натоварено в колата като изключим мръвките(те са на хладно :verycold: и отлежават за утре)
Ако някой се сети за нещо да звънка до към 11часа ще съм навън и ще мога да взема последни поръчки ;)
Иначе утре ще съм от рано на полянката така че който иска да заповяда ще ви чакам. :cheers: и да не ми спите до обяд ;) все пак е събота в неделя ще можете да си се наспите.
 

Д-р Най

Потребител
Ние също сме на линия, обаче съм дежурен- така, че ще сме на полусъединител. Сайга, вземи котлона, ако не те затруднява- аз ще нося валандара, че само Милко пак да се пражи на сача- нещо не е коректно.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Д-р Най написа:
Ние също сме на линия, обаче съм дежурен- така, че ще сме на полусъединител. Сайга, вземи котлона, ако не те затруднява- аз ще нося валандара, че само Милко пак да се пражи на сача- нещо не е коректно.
Я се чуйте с Ники че до колкото знам имате бая работи при него а той няма да идва утре.Ако не е тръгнал да си вземете маси и столове макар че мисля че ще се сберем Тачи има четири стола Илко има два аз за съжаление само един но ще взема и на Любо така че ще стане работата :cheers:
 

praetorian

Редовен Потребител
Абе ейййййййййййййййййй!!!!Как може да ме няма двата денЯ :wall: :wall: :wall: :wall:
Да си изкарате весело!!! :bravo: :bravo: ^-^
Аз съм на обекта на село, имам да оправям две стени - шпакловане, боядисване :( ....
ПП Всичко е предадено на д-р Най под опис ;) ;) и в наличност
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ники за съжаление утре ще ми е май последната свободна събота която мога да отделя чак до нац.среща но на Копринка ще се реваншираме и ще ти подготвим едно още по Убаво мероприятие.Няма да се ядосваш нито ще е последната среща нито ще е първата колко още ще има :cheers: :cheers: :cheers:

ПП.Към докторското семейство:
Надявам се този път да не ви притесняват със служебни ангажименти и да си изкарате една пълноценна почивка :cheers: стискам палци утре никой да не пририта за вас ;) ;)
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз след малко тръгвам.За съжаление като гледам времето ми иде да изсипя една кофа ХУБАВИ ДУМИ за синоптиците и техните прогнози за времето.Ще отида и ще ви държа в течение как е там поне за сега го дават да вали до към 10-11 някаде след това уж се оправя ама де да знам :wall: :wall:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Няма смисъл да ви обяснявам какво е времето просто днес ще споменавам синоптиците с хубаво целия ден няма да пропусна и роднините от женския пол.Аз дойдох на бачкане малко поне да не прахосвам ранното ставане че и без това има работа да се наваксва.Иначе ако спре да вали само казвате и съм готов до 30мин.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

SAIGAA

Потребител
мамка му и време , пишем го Дъждовен / аре ся разтварваи колата - че пълна дюкме ;) /
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз мойта още няма да бързам да я разтоварвам ще се надявам след обед да спре.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Има светлина в тунела.Дано спре докато си свърша работата и после да ходим да ядем мръвки.
Снимката е правена в района на Метро.
ПП Тук дори спря вече да се надявам че и в града ще е така и ще се видим.

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

Attachments

  • uploadfromtaptalk1408771498775.jpg
    uploadfromtaptalk1408771498775.jpg
    127.4 KB · Прегледи: 28

SAIGAA

Потребител
Аз съм ПАС - разтварих колата / щяхме да сме с Щерката но не ми се рискува в това мокро време /
 

ilko_dim

Потребител
Не ми се иска да се приберем с един тон кал , а на полянката, след такъв дъжд това е неизбежно ! Ще пропуснем днес, ясна е работата. Може някакво кафе да си организираме , ако има желаещи. :)
 
Нагоре