Laferrari63

Редовен Потребител
Благодаря!

Аз съм с Iphone, имам си стрелока, ама един приятел сега прохожда и е с андроид. Там можело и да е без пари… :D ( само с айфона се било плащало)

п.п @Kameno Karp , ако намериш папката с файловете ще можеш да го споделиш във Вайбър. Apk файл трябва да е, инсталационен.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Благодаря!

Аз съм с Iphone, имам си стрелока, ама един приятел сега прохожда и е с андроид. Там можело и да е без пари… :D ( само с айфона се било плащало)

п.п @Kameno Karp , ако намериш папката с файловете ще можеш да го споделиш във Вайбър. Apk файл трябва да е, инсталационен.
Преди съм го пращал,ама сега с по - нова версия вече не става.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
И моя няма. На стария телефон базата с данни се изтегли но на този не. Вкарах си ги ръчно. Не е гляма дарама.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Всички данни ги имаш на твоя телефон. Дай ги на приятеля ти да си ги въведе. Ако не му се дават пари де.
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Ами проблема е там, че той е с карабина (ОО) и му трябват патроните, за да си експериментира. Така едно, по едно ще е зор. Няма да обеднее с 20 кинта :D
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Нещо не мога да намеря нито стрелок нито чеъргън за айфон. В маркета ги няма.
 

shaman

Редовен Потребител
Да.. няма ги вече.. Има други програми
Има 2 версии на Chairgun Elite - едната платена, другата безплатна (но нещо не ме кефят много)
Елемент направиха тяхна програма също (може да се ползва и с други оптики - само гледаш сметките) :)

Аз успях да си спася Стрелока и си го качих на всички устройства, които имам - за всеки случай...
 

shaman

Редовен Потребител
;) Малко ще е неудобно да си мъкне компютъра на стрелби!

На него му трябва балистичен калкулатор за iOS (за телефона) а това, което си пуснал е за компютър - освен това не работи, защото е доста старо и не става за по-новите операционни системи
 

Dominus

Редовен Потребител
Не съм ползвател на айфон и нямам представа, как изглеждат файловете.
Ще трябва да си търсите сами.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Приложението е невероятно. И дава с абсолютна точност корекциите. Ако неможеш да свалиш базата данни с проектилите,Гари е написал как да актуализираш. Така даже нелегалната версия става легална.
 
Последна промяна:

Tripnotik

Потребител
Приложението е невероятно. И дава с абсолютна точност корекциите. Ако неможеш да свалиш базата данни с проектилите,Гари е написал как да актуализираш. Така даже нелегалната версия става легална.
Чакай сега, аз се обърках ,аз не съм с Хубавей,но да изтегля посоченото приложение ,правилно ли разбрах?
 
Нагоре