Пловдивска група

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ако някой смята да ходи в Ст. Загора събота 02.02 - нека ми звънне 0885698604!
 

ХолдОвъ

Потребител
Говорих току що с Петко. Колата май е запълнена. Ако има други мераклии аз ще пътувам с мойта кола..Пишете тук или на 0884 19 8661 или 0893 76 3527
 

ХолдОвъ

Потребител
колеги ако някой е намерил черна капачка от пцп на 6-ти км( на 50 метра източно от камъка) да се обади. забравих я на бронята на колата миналата неделя и си мислех че днес ще си я намеря там. Но уви. :(
 

andi

Редовен Потребител
От половин час съм на 1\2 пост за капачката . И не мога да стигана отново до компа да го довърша :mad: :mad: :mad:

С две думи при мен е , имаш ми тел .
 

heady-nuker

Потребител
тц тц.. на тоя камък всеки забравя по нещо :)) аз одеве си забравих едно малко куфарче с инструменти - върнах се след 1/2 час и си го взех :D
 

fishermaniac

Потребител
Има ли някой от пловдивската група със Zoraki HP01,бих искал да видя как стреля това нещо.Навил съм си да си взимам мулти пъмп и до изложението трябва да си изясня някои въпроси.Мерси на отзовалите се.
 

bgbul

Редовен Потребител
A до 24 къде сте?
Има един новак в групата дето иска да ви погледа как стреляте, АКО може?
Кога и къде ?
 
A

Anonymous

Гост
Сега се прибрах от халетата.Там има все още останали колеги.
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте, аз съм нов в сайта и от днес съм горд собственик на Норика. Кога се събирате на халетата, за да мога да дойда да пострелям с вас? Как мога да вляза в клуба има ли членски внос? Изработил съм едни мишени на едни колове, не са нищо особено, но ще свършат работа ако искате ще ги взема.
 

heady-nuker

Потребител
Честита ти придобивка - нориката много ги уважавам - стрелял съм с една - две просто са мн добре направени да ти е кеф да стреляш :))

На халетата не съм ходил скоро щото Събота или Неделя все съм на някъде (предимно в Хисаря) но тая седмица ако е хубаво времето може и да идем да пукаме ..

Другия вариант е на ст. Ботев на стрелбището - което за съжаление до 1 месец ще е затворено понеже от общината не искат да подновят договора и вече няма да има къде да стреляме :( или поне аз...

Та някой ако има мерак за стрелбището може да се организираме да идем няколко човека - с "Мамата" се засякохме скоро той ще каже дали стрелбището става :)
 
Нагоре