Пловдивска група

andi

Редовен Потребител
Петък минах през Кауфланд 21 часа, и павилиончето беше затворено - не знаех повече от това което съм написал :pardon:
 

dinkata

Редовен Потребител
Разхождах се одеве в парка... и едно врабче падна пред мен от един клон, явно му се беше завило свят от силния вятър.... ;) ;) ;) хванах го в ръка поизтупах го, стоплих го с ръце и то ми проговори... "пусни ме и ще ти кажа една новина".... позачудих се и реших да го пусна ;) ;) ;) ;) ;) .... то разбира се отлетя и кацна на едно клонче близо до мен и извика " ИМАТЕ СИ ЕВА В ГРУПАТАААААААААА" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
dinkata написа:
Разхождах се одеве в парка... и едно врабче падна пред мен от един клон, явно му се беше завило свят от силния вятър.... ;) ;) ;) хванах го в ръка поизтупах го, стоплих го с ръце и то ми проговори... "пусни ме и ще ти кажа една новина".... позачудих се и реших да го пусна ;) ;) ;) ;) ;) .... то разбира се отлетя и кацна на едно клонче близо до мен и извика " ИМАТЕ СИ ЕВА В ГРУПАТАААААААААА" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ейй Динка :bastun: ще те уредим с некоя снимка :p :p :p :p :p
 

azzaro

Потребител
Ех Ице,Ице,нали знаеш че рано или късно всеки стига до истината -DAYSTATE ,явно и на двамата ни е нужно още врема да го разберем!!!Честито и много да те радва !!!! :cheers:
 

Йордан

Потребител
Здравейте колеги искам да попитам къде в Пловдив има добър стругар да ми оправи фаските на цевта.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Динка виж след х-л Тримонциум (сега май е Принцес). Там трябва да са и по-евтини. ;)
 

andi

Редовен Потребител
Специално за Тихомир и Пловдивската група : разходка по Марица . :) :) :)
 

Attachments

  • IMG_1379.JPG
    IMG_1379.JPG
    1.5 MB · Прегледи: 137
  • IMG_1396.JPG
    IMG_1396.JPG
    1.3 MB · Прегледи: 103
  • IMG_1397.JPG
    IMG_1397.JPG
    1.4 MB · Прегледи: 90
  • IMG_1398.JPG
    IMG_1398.JPG
    818.9 KB · Прегледи: 110
  • IMG_1400.JPG
    IMG_1400.JPG
    936.3 KB · Прегледи: 91
  • IMG_1403.JPG
    IMG_1403.JPG
    756 KB · Прегледи: 96
  • IMG_1405.JPG
    IMG_1405.JPG
    967 KB · Прегледи: 91
  • IMG_1406.JPG
    IMG_1406.JPG
    545.7 KB · Прегледи: 84
  • IMG_1408.JPG
    IMG_1408.JPG
    757.7 KB · Прегледи: 88
  • IMG_1409.JPG
    IMG_1409.JPG
    655.5 KB · Прегледи: 90
  • IMG_1412.JPG
    IMG_1412.JPG
    838.6 KB · Прегледи: 107

Йордан

Потребител
Хубава разходка си си направил колега, а и гледам доста добре се развива популацията по Марица
 

azzaro

Потребител
А и на мен нещо ми липсва в тях /нещо като безсолна манджа са/ но това ще го уточняваме друг път ;) :lol:
 

andi

Редовен Потребител
Доста мрачно беше времето . Апарата ми е 7-8 годишна сапунерка с малък зум, и снимах на 2 мп - даже много добре се е справил (тази много ми харесва) :
 

Attachments

  • IMG_1409.JPG
    IMG_1409.JPG
    655.5 KB · Прегледи: 136
Нагоре