Оптика за snowpeak M25

Начо

Новодошъл
Здравейте мисля да си купя този компресор ако някой е ползвал или знае нещо ще се радвам да сподели.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! BGN191.49 21% Off | 12V 110V 220V Refilling Air Compressor 300bar 4500Psi 30Mpa For Hunting Diving Air PCP Pump Car Pump Compressor Motorcycle Tyre
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Това нещо ти струва 300 лв с доставката и гаранция Франция. За 100 лв горница си го вземаш от тук с напълно реална гаранция и при нужда,всякаква резервна част може да ти се прати. А и продавача е коректен и никога не би оставил недоволен клиент. https://air4guns.com/продукт/12v-220v-компресор-tuxing-txet-061/
 
Последна промяна:

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Здравейте мисля да си купя този компресор ако някой е ползвал или знае нещо ще се радвам да сподели.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! BGN191.49 21% Off | 12V 110V 220V Refilling Air Compressor 300bar 4500Psi 30Mpa For Hunting Diving Air PCP Pump Car Pump Compressor Motorcycle Tyre
Имам същият. Бавно помпа, не е препоръчително да загрява над 35-40 градуса. Прави доста влага и е добре да има малък филтър на излизане от компресора и среден преди бутилката. Малък филтър се вижда на първите две снимки от линка, който сте дал, а среден на трета и четвърта снимка.
Малко пояснение. Понеже не е добре да се допуска температура над 40 градуса като спреш компресора и изпуснеш налягането е добре да откачиш маркуча и да пуснеш компресора за няколко секунди да издуха конденза. Моят нещо го прегрях (оставих го да стигне 60С) и сега над 36-38 градуса спира да вдига налягане. Вярно, че и температура не вдига, седи си на около 40С, но и налягането не мърда :crazy:. Като изстине си работи като хората...
Знам какво пише в упътването за температурата, но и такъв компресор имам. :)
За този, който ти е показал колегата Kameno Karp само добро съм чел. Тука във Форума един колега си купи Туксинг и писа, че е доволен.
Да знаеш, че компресорите с въздушно охлаждане пълнят по- бавно от тези с водно, но пък няма кофи, чешми, маркучи и т.н. Аз лично предпочитам въздушното и като се скапе моя съм намислил да си взема точно такъв - https://air4guns.com/продукт/12v-220v-компресор-tuxing-txet-061/
И да, магазина е на колега от форума и се ползва с добро име.
 
Нагоре