Оптика за snowpeak M25

Начо

Новодошъл
Мисля да си купя оптика за snowpeak M25 оптика 6-24х50 какво ще кажете
 

Начо

Новодошъл
Благодаря но ми е скъпичко честно казано гледам нещо до 100лв от Али експрес ги има но не знам какво да купя точно има и за нощно виждане за 265лв
 

Начо

Новодошъл
Благодаря за съвета но аз не мисля така тъй като вече съм вземал такива подобни неща и съм много доволен единственото което не знам като цифра за самата оптика каква да бъде например 6-24х50
 

Начо

Новодошъл
Не си взимай оптика за 100 лв. Евтиното излиза скъпо.. Може ли линк за нощното виждане за 265 лв ?
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! BGN227.96 42% Off | New HD Tiny Digital Night Vision 1080P Video Camera Infrared Monocular Multiple Image Mode Crosshair Hunting Night Sight Scope
https://a.aliexpress.com/_EwDhZhF даже вече е по евтино
 

DGman

Редовен Потребител
Монокуляр,демек оптика за наблюдение - зрителна тръба
НЕ е оптика за стрелба с нея.
 

DGman

Редовен Потребител
Подвеждащото тук е че има кръст но той е за центриране на картината когато снимаш и правиш запис
 

Начо

Новодошъл
Благодаря нека повече колеги се включат който има повече познания нека сподели а аз като реша какво да купя ще споделя с удоволствие
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Няма никакъв смисъл да се купува нискобюджетна оптика, най-малкото, заради съпътстващите проблеми. А оптиките от най-ниския клас имат доста такива. Затова и колегите се опитват да те насочат, към средния клас оптики.
 

Djack

Редовен Потребител
Ако ще е нещо евтино, гледай поне да е с фиксирано увеличение, поне да може що годе да се вижда през нея!
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Човека иска хем евтина, хем да вижда "много"....
Ама дали ще вижда всеки път по един и същи начин "мишената", дали паралакса изобщо прави нещо, дали е "мътна", дали увеличението си отговаря - ама това са ненужни "изгъзици" бе хора.... Той не разбира от оптически явления и за него е важно да прилича на оптика и да не струва много пари. Аааа, и да пише голямо число след хикса.
Има хора дето си купуват козе, биволско, овче кисело мляко, но има и такива, на които "имитиращия продукт" също им е вкусен...
Той апетита си идва с яденето. Ако дойде....
 

LogiBG

Редовен Потребител
Или си търсиш нещо втора ръка пак китайче за по-малко пари. И трите са ми минали през ръцете и за тези пари вършат работа. Просто за да ти върши адекватна работа трябва да е поне около 200-300лв. оптиката като за тези пари пък има много хубави 4-12х оптики. Но си остава бюджетен вариант всичко изпратено и няма застраховка, че няма да имаш проблеми. Бих ти препоръчал конуса от пушка.еу. Успех!
 

Attachments

  • IMG_1510.png
    IMG_1510.png
    389.7 KB · Прегледи: 35
  • IMG_1511.png
    IMG_1511.png
    365.6 KB · Прегледи: 35
  • IMG_1512.png
    IMG_1512.png
    305.8 KB · Прегледи: 36

Начо

Новодошъл
Благодаря на всички които отделихте от своето време за мен като купя нещо ще видя какво ще е и ще споделя за него как се представя
 
Нагоре