Обяви от мрежата

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Рачо ако говорим за ФТ варианта да там някъде е около 2200 евро , но имах предвид че тази ако тръгнеш да я правиш ще ти излезне пак толкова, набързо прегледах цени:ръкохватка с набузник и другата дървения обикновенна 400 евро,хамстер 200 евро,цев и редуктор около 500 евро и кво стана пак пак около цената на нова.
Това ако искаш да я направиш с оригинални неща,ако ще я побългаряваме може и по малко :p
Иначе и аз не я искам не ме кефи в тоя вариант;)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
На тоя Щерю цевта ще да е за смяна. Ама от производителя няма да ти я сменят безплатно ако има я пратиш със някаква сложена без оригиналната... Така че ще е мааалко повече от иляду лева... А Уолверина ако под 6,35 калибър не си заслужава..
 

lynx

Редовен Потребител
Цевта най вероятно е добра, за да я остави на пушката.
За тия БСА цеви легенди се носеха до преди няколко години, от някаква по-стара партида са и нямат общо със съвременното производство.
Лупи добре се облажи от всички, които искаха БСА цеви, много народ от ФТ гилдията се нареди на опашката.
http://www.leupyscustomshop.co.uk/content/gallery.php?twg_album=barrel+work
Нямам представа дали към момента все още предлагат цеви от същите партиди.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Честно казано вече съм голям да вярвам в чудеса или приказки... Тя ако е толкова убава тая цев надали пушката ще е на тезгяха.. Ма всеки си има глава на раменете и сам си решава .. Аз казвам как АЗ бих решил, ако имам парите..
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
За щаерчето....
Доколкото ги познавам тия момчета в Латвия - там няма човек, който се занимава с ВО и да не не си човърка пушката. Така че интервенции има със сигурност. На една от снимките дори си личат леки деруги от менгемето, но това не е фатално. Съдейки от резервните части, с които се предлага, явно е купена 7,5 дж. От там нуждата от пренастройка на редуктора, нов трансфер порт и пружина на удърника. А цевта - кой да знае, може да е добра, а може и да е усуквана около някое дърво:). Също не боли много ако се наложи смяна. Ако над редукторът е издевателствано много, смяната с нов е 89 Е. Оригиналната пружината е центове някакви, предполагам. Уивъра е малко по-скъпичък - 100+Е (ако е къстъм - и повече). За дървенията само ще кажа, че се прави на ръка и не е чак такава сложнотия. Излиза около ок. 50 лв (всичко), но едва ли ще си сложа този таралеж в гащите отново. Най-сложна за изработка е задната част на приклада, но в случая си я има.Та да обобщим:
- пушка - 900 Е
- цев - 150 Е (ако се налага)
- редуктор - 89 Е (ако се налага)
- уивър - 110 Е (по желание)
- ръкохватка и хамстер - 25 - 50 Е (самоделки на коляно); Ако са купешки могат да достигнат 500+ Е
Тотал:ок. 1300 Е за дивайс, който веднъж направен остава с години. Няма какво да се развали в него. Всякакви останали интервенции се правят повече от скука или излишно филмиране, отколкото от нужда. Ново, готово щаерче, като гледам трудно се намира под 2200 Е.:cheers:

Фтеребалчето изглежда доста изтерзано, но звучи интересно на тази цена.
 

sts1969

Редовен Потребител

anibis

Редовен Потребител
Не си заслужава! Това Хамерли ще иска нов алуминиев резервоар,200лв.Преработка от Со2 на PCP около 100лв.
То стана като цена на Хамъри където се продават във форума,и то много добри и най вече в 4.5мм.
 

lynx

Редовен Потребител
Преработка от Со2 на PCP около 100лв.
Миро, СО2 модела няма редуктор. Само редуктора ако ти изработят ще е стотина лева, а оригинален за Хамерли е по-скъп защото е двоен.
Може при конверсията от СО2 към ПЦП да не се слага редуктор, но ще стане съвсем различна пушка спрямо модела AR20 който е оригинален ПЦП.
 

anibis

Редовен Потребител
Миро, СО2 модела няма редуктор. Само редуктора ако ти изработят ще е стотина лева, а оригинален за Хамерли е по-скъп защото е двоен.
Може при конверсията от СО2 към ПЦП да не се слага редуктор, но ще стане съвсем различна пушка спрямо модела AR20 който е оригинален ПЦП.
Това казах Раче че не си заслужава целия въртел.:cheers:
 

lu-bo

Редовен Потребител
Благодаря за мненията.Мен ме привлече това че калибъра е 5,5мм.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Веднъж се опитах да наддавам за нещо си...
Спечелих аукциона, но продавача бил заложил някаква скрита минимална цена и нямаше сделка!?
Пед*раски сайт!
 

lynx

Редовен Потребител
Митак, не са задтилъци.
Това са обикновени дистанционни плочки с които се регулира разстоянието от приклада до задтилъка.
Вероятноста да паснат на някоя произволно избрана пушка е малка.
На всичкото отгоре са направени от бакелит, който вече е остарял и не е подходящ за дооформяне, чуплив и твърд е.
 
Последна промяна:
Нагоре