Обяви от мрежата

Djack

Редовен Потребител
Дали наистина е стрелял с обърната оптика???
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Няма да се учудя . Има всякакви индивиди макар че незнам какво се вижда наобратноo_O даже не ми е минавало през главата да погледна
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Само е завъртяна. Или е сменил снимките.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Човека явно чете и форума. Първо махна снимките, а вече и обявата я немааа.
 

jordii

Потребител
Но оптиката вече е поставена по правилния начин(не напълно но посоката поне сега е правилна):)
 
Последна промяна:

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Уникум. Как не погледна в нета как се слага оптика
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ

Original rifle barrel was replaced with BSA 4.5 mm barrel.

И стрипера е марков:
6004143.1382985801.jpg


:wall:
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Цената си е екстра и щаерчето е от 2014 г. - произведено е може би в същата седмица като моето (съдейки по номера) Не се учудвам , че е със сменена цев - моята първа цев от 2014 я върнах на щаер и беше подменена безплано и бързо с цев от партидите им за 2015 (която е ок )
 

lynx

Редовен Потребител
Щаерчето на мен лично не ми изглежда достатъчно изгодно. Не се знае на каква сума ще привърши търга :oops:
Трябва да се провери колко ще струва покупката на липсващите ръкохватка, набузник, хамстер, палеца на спусъка, шината за оптиката и еър стрипъра.
Също така трябва да се провери как стои въпроса с износа на въздухарки от Литва.
Ако в Литва свободния режим е под 16 дж., ще е неприятно за купувача и продавача-ще има допълнителни ядове и разходи.
Самият факт, че пушката е със сменена цев и се продава в комплект със стенд за редуктора, ме навява на мисълта, че продавача е някой като нас който обича да човърка яко по пушката :D някой стрелец-изпитател ще да е.... :p
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Мисля, че преди време същата железария я имаше и при един немец за 1000 евро "зофорт кауфен"....
Щом никой не я е купил, в началото от немците, а после и от други, явно не е "интересна" на подобна цена.
Или по-вероятното е Литовеца да я е купил и след огледа пак да е на тезгяха. Дали заради евентуална печалба или заради състоянието???
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Петко, мисля че грешиш.
Обявата е същата, но доскоро освен тръжната цена имаше и "купи веднага за 1000 евро".
Явно продавача е преценил, че на търг може да се надскочи сумата от 1000 евро и цената за моменталната покупка беше премахната.
Все пак пушката в ново състояние струва една шапка с пари, нормално е продавача да се надява на по-голяма сума от продажбата :)
 
Последна промяна:

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Ам да ма то половин пушка. Като сметнеш ръкохватка набузник цев стрипер хамстер и редуктор най вероятно по добре да си я поръчам от щаер нова
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Аз това тъкмо щях да пиша адаш, докато я направиш както трябва отиде още хилядарка и става по добре новичка...
 
Нагоре