ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

lynx

Редовен Потребител
А аз ще си го направя да е от бронз цевната кутия/полирана/,10-заряден,мини редуктор и чиринте от ламинат.Но първо трябва да свърша полуавтомата.
На 100% ще изглежда по тоя начин но с бронзова цевна кутия,и с друга шарка на ламината.
Миро, това ще стане зверски тежко.
Не знам какъв "бронз" ще ползуваш, но се опитай да сметнеш теглото на детайла преди да си почнал да го правиш.
 

anibis

Редовен Потребител
Знам Рачо но ми харесва,видях точно такъв пистолет направен по тоя начин с такава бронзова цевна кутия и е станал невероятно красив.
Той отвътре ще е до минимум престърган,за да се свали колкото може от теглото на ЦК.
 

vencibull

Потребител
Колеги искам да си взема електронен четец на книги или eBook, нещо над 8 инча и да е без подсветка или да е на on/off някой има ли опит с тия работи? Да препоръча марки и модели? Също така има ли значение дали е от България или ебей например ( ще може ли да чете кирилица ) ?
 

lynx

Редовен Потребител
Имаше тема за четците някъде из форума, потърси я.
Аз съм купувал няколко и всичките от представителя за Б-я, заради гаранцията.
Тая техника е за нежно боравене :D, всяко изпускане или лек удар = тотална щета! ;)
Смяна на екрана е 90% от стойноста на уреда в ново състояние.
От официалния представител може да се купи и застраховка срещу повреда, кражба или друга беля. Не е евтино, но е хубаво за такава хилава техника, която умира дори и при среден натиск върху екрана.
Не е като новите телефони, които след изпускане по стълбите са без повреди :)
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Не съм аз :D двама мои познати угаснаха!
Единият се е бутал в рейса и са му понатиснали чантата-четец капут!
Другият е поседнал на края на четеца-спукан екран и пластмасата около клавиатурата.
И в двата случая цената на ремонта беше безмислено висока, купихме нови уредчета.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Еее .. За четене на книги нямат нищо общо... Най малкото нещо е икономичността на батерията.

Sent from my A850S using Tapatalk
 

vencibull

Потребител
Щото съм сляп като къртица, на компютър съм през деня, на телефона вечер и искам нещо да не ми мори очите
 

emci74

Редовен Потребител
Ако четеш по много-без подсветка задължително!Аз имам 2 и за 5 години никакви проблеми с тях.Единият е Кобо,а другият Покетбук.На Кобото менюто му е по-френдли и ми е по-удобен за ползване
 

vencibull

Потребител
Ако четеш по много-без подсветка задължително!Аз имам 2 и за 5 години никакви проблеми с тях.Единият е Кобо,а другият Покетбук.На Кобото менюто му е по-френдли и ми е по-удобен за ползване
Без подсветка го искам, от тук ли си ги взимал или от чужбина?
 

ininia

Потребител
ФТКС
Някой може ли да ми каже размерите на резбата в милиметри на щуцер ( 1/8 )? Имаше ги някъде във форума, но от два дни ги търся и не ги намирам.
И ъгъла на резбата.Благодаря.
 

Dominus

Редовен Потребител
Ъгли на профила:

α = 55°
α1 = α2 = 27.3°

 

Attachments

  • G.doc
    155 KB · Прегледи: 27
Последна промяна:
Нагоре