Моето видео

sve

Потребител
Вече съм готов да направя първото видео,надявам се утре да имам тази възможност -след леко разочарование от първата стойка за фотоапарата взех това което ми трябваше и нещата залепнаха
 

Attachments

  • IMG_1859.jpg
    IMG_1859.jpg
    265.4 KB · Прегледи: 170
  • IMG_1857.jpg
    IMG_1857.jpg
    236.4 KB · Прегледи: 161
  • IMG_1858.jpg
    IMG_1858.jpg
    278.1 KB · Прегледи: 148

du6ata

Редовен Потребител
Въпрос към администраторите :може ли да слагам линкове към мои клипове от пест контрол?
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Пест контролът не е предмет на този форум.
В правилата му е записано, че публикуването на материали с подобно съдържание е забранено.
Кое по-точно от тях не ти е ясно, че задаваш подобен въпрос?
Твои или чужди....е без значение.
Или искаш да ни кажеш, че извършваш такъв?
 

anibis

Редовен Потребител
Доп-модер!Тишината е впечатляваща:cheers:
Извинявам се за качеството на клипа.:-[
 
Последна промяна:

krasiml

Потребител
Доп-модер!Тишината е впечатляваща:cheers:


Какво точно си ползвал за гумения клапан ? Аз отдавна търся подходяща гума за 40-45 J , но така и не намерих . Всичко , което см пробвал , го изплюва , ако не още на първия , на втория третия изстрел .
 

anibis

Редовен Потребител
И от гумата има значение,но най вече гумата трябва да има лек конус.
Така проработи при мен,и аз доста не успешни опити имах но най накрая стана.
Ще ти пратя гума,дай си адреса на лични.
 

krasiml

Потребител
Правил съм конус на всичко което съм пробвал . Явно гумата ми е прекалено мека . Пращам ЛС . Благодаря :cheers:
 

andi

Редовен Потребител
каквото и да сложиш , ако работи като на клипа , живота му е 100 - 200- 300 сачми
 

krasiml

Потребител
каквото и да сложиш , ако работи като на клипа , живота му е 100 - 200- 300 сачми

Знам това . Руснаците казват - около 500 , но тишината си заслужава . Няма да се ползва постоянно . Само когато наистина има нужда ( например закрити помещения) .
 

anibis

Редовен Потребител
И точността също се влошава, с AirWolf-a 5.5мм на 25м групата е от порядъка на 10-15мм.Но с допмодера е от порядъка на 30-35мм.
Също има голямо значение,диаметъра на самия СМ вътрешно ако е повече от 25-26мм не ми се получаваха нещата.
Друго много важно,дълбочината на предната тапа/там където ляга клапана/ей там докато го изнамеря направо...:mad:
Има и чертежи в руския форум,точно дълбочината,диаметъра,и конуса на клапанчето. Но тоя чертеж е за строго определен за тяхната гума,те си е знаят по номер,твърдост и т.н.
 

dberov

Редовен Потребител
Знам това . Руснаците казват - около 500 , но тишината си заслужава . Няма да се ползва постоянно . Само когато наистина има нужда ( например закрити помещения) .

Направих такъв допмодер преди една година във Вайхраухски модератор и наистина се използва рядко и работи много добре.
Вярно че гумата се уморява и деформира с нарастването броя на изстрелите но ако се направят 4-5 гуми ще изкарат години.
Сега смятам да поръчам допмодер "микроб" като от клипа който ще монтирам с преходник в модератора на щуреца. Не заема много място и е удобно за пренасяне. За изработка ще ми вземат няколко левчета така че ще са 3 - 4 броя да имам в жабката на колата, в раницата с оборудването и в шкафа за резерва.

 
Последна промяна:

st_beer

Редовен Потребител
Тоя път го извървях и не ми хареса. Като тишина се получават нещата,но точността не ми допадна никак.Много е изнервящо когато пропуснеш в отговорния момент.
Това е също като да стреляш с камера през оптиката. Всички които гледат им се харесва,но когато опиташ о започнеш да стреляш установяваш ,че не е така лесно както изглежда.
Желая ви успех в опитите и дано имате нужните нерви да понасяте недъзите.
 
Нагоре