Моето видео

st_beer

Редовен Потребител
Вече знам какво ще е менюто ви за Коледа и Нова година! :lol::lol::lol:
Няма да е такова менюто.Предпочитам свински пържоли на скара.
Вече са на хиляди километри от мен,но това което видях ми напълни душата и промени мирогледа.
То си му трепка отвътре, ама смее ли?
Не е никакъв проблем ако си постави за цел човек да направи нещо. Дори и с голи ръце може да се справи с тия будала животинки,но те дори не могат да създадат тръпка за това.
 

st_beer

Редовен Потребител
Вчера се прибирах в къщи и след като спрях колата да я вкарвам в гаража,когато слязох видях до задната гума едно малко гугутче изпаднало от гнездото си в полутежко състояние.
Взех го горе при нас и му дадох водичка и го нахраних на ръка както знам от моя чичо,който е гълъбар. Взех една кутия от обувки и му сложих малко сено да стане гнездо и го сложих на терасата. Не знаех дали ще се справя с отглеждането му докато стане време да отлети,но за моя голяма изненада не след дълго дочух повика на майката и неговото писукане в отговор. Сега вече съм убеден ,че гугутчето ще живее неговия втори живот понеже родители му идват на там където го настаних да им е удобно на тях и се грижат за него. Сложих камерата да снима за да споделя случката и удоволствието от една добра постъпка. Качеството не е много добро ,но е снимано през комарника понеже е страшно плашлива животината.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Браво Миро!Тази постъпка е показателна какъв човек си.:bravo:
 

st_beer

Редовен Потребител
Браво Миро!Тази постъпка е показателна какъв човек си.:bravo:
Ники не съм светец и съм правил доста лоши постъпки. Тази постъпка едва ли би ме пречистила :wall:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Тази вечер поставих камерата навън и мама гугутка беше по спокойна вече. След като нахрани рожбата си и гушката му пращеше от храна ми изнесе и кратка серенада :):)
 

sp guns

Потребител
Здравейте , моето име е Спирос apotin Гърция . Аз Saiga 410 на FX Indy БУЛПАП 25 кал и обичат да правят клипове и експерименти ..! Благодаря. !
 

sp guns

Потребител
μπορεί να γεμίσει με νερό μπαλόνια για να σταματήσει τις σφαίρες .;


 

Attachments

  • upload_2016-7-18_21-23-55.png
    upload_2016-7-18_21-23-55.png
    235 bytes · Прегледи: 2

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Колегата е от Гърция и май не те разбра Оги. Алекс да му напише на гръцки едно съобщение , но пък от друга страна това са си негови клипове, а тук е място за публикуване на клипове на потребители...та май мястото е правилно...забавни са де.
 

sp guns

Потребител
Колегата е от Гърция и май не те разбра Оги. Алекс да му напише на гръцки едно съобщение , но пък от друга страна това са си негови клипове, а тук е място за публикуване на клипове на потребители...та май мястото е правилно...забавни са де.

Добър вечер. Съжалявам, но аз не разбирам добре какво ще кажеш аз , съм направил нещо нередно ? Благодаря ви . !
 

gary m

Редовен Потребител
Spiros,
the guys are only asking you to post in the correct section. Follow CaMyPau's link above.
Welcome to Airguns BG.
The guys on here are good and helpful....... but if your arse needs kicking, it will get kicked!
Happy posting. G
I know your videos from the UK forums.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
The idea was:
You are Welcome to post your realistic and presented with some fun video, just do it Exactly here, in that section.
And Ogy was warning us, not to do comments, just to watch and enjoy.
So don't stop, go on!
 
Нагоре