МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

venci95

Потребител
Ето една група с хасан 85 кръга е 5см от 30метра по крачки :) не носех голямата ролетка но другия път ще проверя колко е и дали ще държи прострелка има 1-2 флаера но другото мисля че е от не много опит :) мнения :)IMAG1716.jpg IMAG1719.jpg
 

Attachments

  • IMAG1720.jpg
    IMAG1720.jpg
    363 KB · Прегледи: 27

Карлсон

Потребител
От маса, от крак, от х.й, дай още малко инфо от какво си стрелял, оптика, чашки, чинийки и такива нещица....:)))
 

venci95

Потребител
Еми от оградa слагам ръката подпирам пушката на нея и стрелям оптиката е GAMO 4X32AO
Чашки H & N Field Target Trophy 5.53мм 95грама а те я чинийки не знам какво са да не да е бъзик :D
нямаше вятър беше доста тихо.
 

Карлсон

Потребител
Ми, то при тези условия си готов за снайперист, чудна ти е мишената, без майтап... Смело в същия дух - напред и нагоре...:)
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Добре е мишенката.Другия път с повече мисъл и търпение ще ги събереш вътре.Нарисувай едно плътно черно кръгче(1см) в средата .
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Пробвай и с JSB. Току виж групата станала още по-добра. Браво за мишенката!
 

venci95

Потребител
JSB Не намирам 5.53 мисля че има едни 93 грама ако някой знае каде да намера 5.53 93грама да прати линк.Утре ще премера растоянието но май ее повече от 30м :)
 

andi

Редовен Потребител
JSB Не намирам 5.53 мисля че има едни 93 грама ако някой знае каде да намера 5.53 93грама да прати линк
Наистина много трудно се намират тези 93 грамови jsb . :-[
Мога да ти дам линк само за 0,93 грамови - съжалявам ;)

http://pricel.net/Боеприпаси/Чашки-..._за_въздушно_оръжие_5.5_mm_JSB?product_id=364
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
При Страйкъра на Хасан и другите им пружинки съм тествал доста, и 0,93 в 5,52 дава добри резултати,но 1,03 е давало също не по-лоши. Ако си тествал доста чашки с различни тегла и субкалибри и като резултат от тези тестове, си се спрял на субкалибър 5,53, то и 1,03(5,53) може да даде и по-добри резултати от 0,93, особено на открито и при вятър.
 

andi

Редовен Потребител
Пеко, вярваш ли , че при неговата стрелба и неговата пружинка ще направи разлика м/у 5,52 и 5,53 ? Аз не !
Иначе за теглото си прав- при повечето средни пружинки които съм тествал 1,03 лети малко по-добре .
Ако си тествал доста чашки с различни тегла и субкалибри и като резултат от тези тестове, си се спрял на субкалибър 5,53,
А това пък хич не го вярвам , за задълбочените тестове o_O
 

xpresident

Редовен Потребител
Аз съм тествал на такова Хасанче JSB .93 1.03 и двете в 5.52. Разликата при мен беше в мястото на групата спрямо центъра на мишената а не в големината.
 

venci95

Потребител
Вчерашната Мишенката е на 40метра :) Днес направих и някои друг тест на 25м но снимах само саморъчната ми мишена два изстрела при който втория попадна точно в първия изстрел и я проби доста се учудих как я забих на същото място.Но и ламаринката излезе слабичка :) ще изпробвам 1.03г на JSB пробвал сам 1.03 5.51 SUPER FIELD но неми хареса как бие но може да пробвам 5.52 ако няма 5.53 на JSB 1.03 другата седмица и ще покажа резултати.Извинявам се са правописа :)
 

venci95

Потребител
Сега търсих JSB 1.03 в 5.53 но никъде не намирам намирам само 5.52 и поръчах.Във сряда ще покажа резултати от същото място на 40м да видим как ще се справят без да пипам оптиката.
 

venci95

Потребител
Има само тестови 5.53 в JSB 1.03 пак никъде няма 5.53 цяла кутия :D но 5.52 както каза колегата може да няма разлика от 5.53 :)
 

anibis

Редовен Потребител
Попитай Петко/Peko/ за чашки,би трябвало да има съответния субкалибър и грамаж.
Повечето хора от форума пазарим от него...
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Имам 3 кутии 1.03 5.53 които ми останаха понеже вече не стрелям в 5.5 ако не си намериш пиши.:cheers:
 
Нагоре